Amazon.com'dan Anakart ve İşlemci Almak

btopal07

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese,
Amazon üzerinden Ryzen 5 1500x ve Asus PRIME B350M-A almak istiyorum. Bütçe verin intel platformundan toplayalım diyecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler ancak bu iki parçayı almak istiyorum. Diğer parçalar hazır gibi.

Anakart 89$: Amazon.com: ASUS Prime B350M-A/CSM AMD Ryzen AM4 DDR4 HDMI DVI VGA M.2 USB 3.1 mATX B350 Motherboard: Computers & Accessories

Gümrükte bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Gerçi bu konuları pek bilmiyorum. Ancak işlemci 185$: https://www.amazon.com/AMD-Processo...efinements=p_n_shipping_option-bin:3242350011

İşlemcide gift-wrap available yazıyor. Ona tıklarsam gümrükten rahat geçer mi ? Öyle bir şeyler duydum ama yine de bilen birisi yardımcı olabilir diye size sormak istedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. İlk önce bilgilerinize doğru adresinizi girerek ürünlere bakarsanız gönderip göndermedi belli olur. Ek olarak Türkiye'ye gönderiliyor yazan ürünler de gümrük sorunu olmaz. Çünkü Amazon zaten sizden vergi aldığı için gümrükte sorun olmuyor. Benim önerim Amzon.de bakın çünkü hem türkçe müşteri hizmetler var hem de kargo 5-7 gün arasın da geliyor. DH Forum da TR'nin en büyük Amazon rehberi var ona bakabilirsiniz. Link ekleyeceğim ama silinir büyük ihtimal. TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı