Amazon.com'dan laptop almak

• Konuyu başlatan Dokenn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 23B

Dokenn

Centipat
Amazon.com'dan laptop alacağım. Ürün Amerika'dan gelecek. ASUS TUF serisi i5-9300 GTX 1650 16 GB RAM 512 SSD var üründe. 5700E geliyor vergi ve kargo dahil. Sizce bu fiyata alınır mı? Daha önce Amazon'dan alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün süreçler burada yazdım. Hala da alışveriş yapmaya devam ediyorum amazon.com üzerinden yakında ben de laptop alacağım tekrar Amazondan. Tek yapacağın şey sipariş verip beklemek.

Bütün süreçler burada yazdım. Hala da alışveriş yapmaya devam ediyorum amazon.com üzerinden yakında ben de laptop alacağım tekrar Amazondan. Tek yapacağın şey sipariş verip beklemek.

Benim alacağım ürün yerel satıcı satıyor ama gönderici(fulfilled by Amazon) Amazon. Siz böyle bir ürün aldınız mı? Bir sorunla karşılaştınız mı?
Ben, daha önce alışveriş yapmadım ancak laptopu yakın çevremden kaliteli ve iş görür bir notebook olarak biliyorum.
Bu fiyata nasıl sizce? 1 yıl global garantisi de var.

Benim alacağım ürün yerel satıcı satıyor ama gönderici(fulfilled by Amazon) Amazon. Siz böyle bir ürün aldınız mı? Bir sorunla karşılaştınız mı?
Yerel satıcı önemli değil, Amazon süreci işlettiği için sıkıntı olmuyor, he ama tercihen Amazon saticisini tercih ediyorum genelde ben. Fulfilled by Amazon ise dediğim süreçlerin hepsi geçerli normal şekilde kafanız rahat olsun.

Yerel satıcı önemli değil, Amazon süreci işlettiği için sıkıntı olmuyor, he ama tercihen Amazon saticisini tercih ediyorum genelde ben. Fulfilled by Amazon ise dediğim süreçlerin hepsi geçerli normal şekilde kafanız rahat olsun.
Ürünü aldığım zaman bi sıkıntım olursa sizden yardım talep edebilir miyim?

Bence o işlere hiç girme kardeşim Türkiye kapsamlı sitelerden alırsan daha iyi olur. İlla internet üzerinden alıcam diyorsan.

Ürünü aldığım zaman bi sıkıntım olursa sizden yardım talep edebilir miyim?
Konu açarsanız yardımcı olmaya çalışırım, ben de kendim yakında 1.5k$ laptop alacağım oradan herhangi bir şüphem de yok. Çünkü biliyorum onlar işlerini doğru yapıyor burada hiç bir şekilde çözüme kavuşmuyor hiç kimse yardım etmiyor. Türkiye'den ürün almak ve onu iade/tamir ettirmek servislere eziyet.

Konu açarsanız yardımcı olmaya çalışırım, ben de kendim yakında 1.5k$ laptop alacağım oradan herhangi bir şüphem de yok. Çünkü biliyorum onlar işlerini doğru yapıyor burada hiç bir şekilde çözüme kavuşmuyor hiç kimse yardım etmiyor. Türkiye'den ürün almak ve onu iade/tamir ettirmek servislere eziyet.
Başlıkta belirttiğim ürün alınır mı sizce o fiyata?

Yeni konular

Geri
Yukarı