Amazon.com'dan Türkiye'ye sipariş verilebilir mi?

Ksotar

Hectopat
Daha fazla  
Az önce bir Amazon hediye kartı geçti elime. 5 dolarlık. Fakat hesabımda kullandığımda geçersiz diyordu. Biraz araştırdıktan sonra bunun sadece amazon.com'da kullanılabildiğini fark ettim. Benim hesabım amazon.com.tr kayıtlıydı. Peki ben amazon.com üzerinden hesap açsam ve ürün alsam 5 dolarlık Türkiye'ye sipariş verebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce bir Amazon hediye kartı geçti elime. 5 dolarlık. Fakat hesabımda kullandığımda geçersiz diyordu. Biraz araştırdıktan sonra bunun sadece amazon.com'da kullanılabildiğini fark ettim. Benim hesabım amazon.com.tr kayıtlıydı. Peki ben amazon.com üzerinden hesap açsam ve ürün alsam 5 dolarlık Türkiye'ye sipariş verebilir miyim?
Ürüne göre değişir. Evet verebilirsin.

amazon.com.tr hesabınızla amazon.com'a giriş yapabilirsin ve evet sipariş verebilirsin.

Merhaba.

Yeni hesap açmanıza gerek yok Amazon hesabınıza amazon.com üzerinden giriş yapabilirsiniz gümrükten geçmeyen bazı ürünler var onun dışında sipariş verebilirisiniz.

Kargo bedava olanlardan alsam ekstra gümrük ücreti falan çıkar mı ? Çıkarsa ödemek zorunda değilim sanırım bırakırım orda :D

Yeni konular

Geri
Yukarı