Amazon.de 1070 GTX ekran kartı almak

sekonidas

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Haftalardır GTX 1060 mı RX 480 mi Directx12-Vulkan da neler olacak diye kara kara düşünürken sonunda evi arabayı satıp GTX 1070 alıp hayatıma rahat şekilde devam etmeye karar verdim.

MSI GeForce GTX1070 GAMING X 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8G V330-001R: Amazon.de: Computer & Zubehör

Ürünün vatan bilgisayar fiyatı ile amazon fiyatı arasında yaklaşık 540 TL fark var ve ben de amazon tercih etmeyi düşünüyorum, ancak bazı arkadaşların MSI markasının garanti sorunuyla ilgili yazdıklarını okudum ve bilgi kirliliğinden kurtulmak için işi bilenlere danışayım dedim.

Okuduğuma göre Evga'da böyle sorunlar olmuyormuş ama emin değilim bu bilgilerin doğruluğundan MSI'da büyük firma sonuçta. Yardımlarınızı bekliyorum.

8GB EVGA GTX 1070 SC Gaming ACX 3.0: Amazon.de: Computer & Zubehör

Evga fiyatı: 1730 TL
MSI Gaming X fiyatı:1820 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zamanında Amazon'dan aldım. 1580TL tutmuştu. 10 gün içerisinde sorunsuz elime ulaştı. Kullanıyorum.

Amazon.de üzerinden alışverişte gümrük, kargo gibi uğraşma derdi yok. Onun için seni düşündürmesin işin bu kısmı. Kart seçimi mevzusunda ise Evga ve MSI kendini kanıtlamış markalardır. Aralarında ciddi bir performans farkı olmayacaktır. Hangisini istersen onu al.

Arkadaşların dediği gibi gümrükle falan uğraşma derdin olmaz. Marka olarakta eğer kalite istiyorsan Evga alacaksın.

Ben Türkiye garantili MSI Gaming X GTX 1070 i 1850 TL ye almıştım. Şuan 2300 lira ne kadar çok zamlanmış.

50 Lirada para puan vermişti.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,4 KB · Görüntüleme: 328
Siparişi verdim arkadaşlar amazon.de üzerinden alıyorum, müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmada kesin olarak öğrendiğime göre satıcısı amazon olduğu için Esı ve Evga markalarının ikisine de 2 yıl garanti uygulanıyor. Benim gibi ikilemde kalan arkadaşlar için söylüyorum satıcısı amazon olan ürünlerde markaya göre değişiklik olmadan sabit 2 yıl garanti uygulanıyor. Satıcısı amazon olan ürünleri seçmekte fayda var.

Siparişi verdim arkadaşlar amazon.de üzerinden alıyorum, müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmada kesin olarak öğrendiğime göre satıcısı amazon olduğu için Esı ve Evga markalarının ikisine de 2 yıl garanti uygulanıyor. Benim gibi ikilemde kalan arkadaşlar için söylüyorum satıcısı amazon olan ürünlerde markaya göre değişiklik olmadan sabit 2 yıl garanti uygulanıyor. Satıcısı amazon olan ürünleri seçmekte fayda var.
Garanti uygulanıyor ama Türkiye'de değil. Garanti için yurt dışına göndermeniz gerekiyor benim bildiğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı