GTX 1070 ekran kartı sıcaklık değerleri

OnuRBayraM

Kilopat
Merhabalar herkese iyi bayramlar,

GTX 1070 ekran kartımı FurMark problemi ile test ettim. Test edilirken GPU-Z programından ekran kartımın sonuçlarının ekran görüntüsünü testin hemen ardından aldım. Sizce sonuçlar nasıl bir sıkıntı var mı?

FurMark programında 1920x1080 2X MSAA ile test ettim bilginize. Fotoğrafta da görüldüğü üzere.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 161
  • Sıcaklık Değerleri.png
    Sıcaklık Değerleri.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 125
Değerler normal duruyor gpu-z programını test bittikten sonramı ss aldınız test sırasındamı ? yapabiliyorsanız birde MSAA dibe çekip tekrardan test yapın yaklaşık bi 5dk sıcaklık değerleri ozaman tam olarak anlaşılır.

Değerler normal duruyor gpu-z programını test bittikten sonramı ss aldınız test sırasındamı ? yapabiliyorsanız birde MSAA dibe çekip tekrardan test yapın yaklaşık bi 5dk sıcaklık değerleri ozaman tam olarak anlaşılır.
Test bittikten hemen sonra aldım. Aslında programı başlatırken 8X MSAA seçtim fakat kendisi 2X MSAA’da test etti onu anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı