Amazon DE kullanırken sorun çıkar mı?

Swoop38

Decapat
Yer
USS Gerald R. Ford
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
B550 Gaming X V2
Ryzen 5 5600
RX6600 Ekran Kartı
600 PSU
750HDD
500SSD
16 RAM 3200
Meslek
F-16 Fetişçisi
Direksiyon seti almak istiyorum ama malum adam gibi bir şey 2013 de çıkmış G29 bile 10K TL. O yüzden Amazon DE ya da Amazon US gibi sitelere bakıyorum. Ama gümrük ve benzeri ekstra şeyler çıkabilir mi? 4 bin ürün mesela üstüne bir 4 daha vergi mergi gelme ihtimali var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık 150 euro üstündeki alışverişler gümrükten çok zor geçiyor. Depoda kalıyor 1-2 hafta. Notere gidip vekalet vermeniz filan gerekiyor.

Artık 150 euro üstündeki alışverişler gümrükten çok zor geçiyor. Depoda kalıyor 1-2 hafta. Notere gidip vekâlet vermeniz filan gerekiyor.

Bilmediğim için soruyorum, noterden kime ne için vekâlet veriyoruz?

Kargocuya vekalet vermen lazım diye biliyorum dostum. Iktidarın yeni getirdiği bir politika. Senin bu ürünü satmak için mi yoksa kullanmak için mi aldığını belirten bir dilekçe de istiyorlar diye biliyorum.

Kargocu benim ürünümü alıp bana getirsin diye anladığım kadarıyla? İyice zıvanadan çıktılar. Ben satacak olsam da kullanmak için diye dilekçe yazarım ki, boş boş iş yaptırıyorlar.

Kargocu benim ürünümü alıp bana getirsin diye anladığım kadarıyla? İyice zıvanadan çıktılar. Ben satacak olsam da kullanmak için diye dilekçe yazarım ki, boş boş iş yaptırıyorlar.
Malesef. İthalat açığını fazla göstermemek için yaptılar sanıyorum. Evet ya siz gidip alacaksınız gümrükten ya da kargocu.

Geri
Yukarı