Amazon.de Thermaltake Versa C22 ve Creative Sound Blast Z Almak

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün Amazon.de den Thermaltake Versa C22 Black Mid Tower kasa ve Creative Sound Blast Z ses kartı aldım toplamda 540TL gibi bir fiyata geldi. Amazon'un tahminine göre bu ayın 28'inde elimde olacak. Geldiğinde kutu açılımı ve incelemesini eklerim. Kasa değişmeyi düşünenler Amazon.de'yi incelesin güzel kasalar var.

Merhaba, bugün Amazon.de den Thermaltake Versa C22 Black Mid Tower kasa ve Creative Sound Blast Z ses kartı aldım toplamda 540TL gibi bir fiyata geldi. Amazon'un tahminine göre bu ayın 28'inde elimde olacak. Geldiğinde kutu açılımı ve incelemesini eklerim. Kasa değişmeyi düşünenler Amazon.de'yi incelesin güzel kasalar var.
Kasa 17 Kasım da İspanya Barselona'dan çıktı bu sabah 9'da elime ulaştı akşama fotoğrafları burada.
Ses kartı ise kargoya iki gün geç verildi. 17'sinde verilmesi gerekirken 19'u gece 02:39 da kargoya verildi onun tahmini teslim süresi ayın 24'ü gösteriyor.

Bende aynı kasayı almayı düşünüyorum ne zaman yaparsınız incelemeyi

Bende aynı kasayı almayı düşünüyorum ne zaman yaparsınız incelemeyi

Kasa çok hoşmuş Snow modelini almayı düşünüyorum bende. Teşekkürler.

Bende Snow modelini almayı planlıyorumda ürün linkini paylaşır mısınız birde incelemesini yaparsanız çok güzel olur.

Bu kasayı bende sevdim. Yanlız dikkatimi birşey çektim. Ön tarafa DVD-RW nereye takılıyor. Sanki yer yok gibi. Bende + kart okuyucu da var 5,25' eğer DVD falan montaj olmuyorsa saçma

Arkadaşlar bu kasada 360 mm radyatör desteği yok diye biliyorum. sadece 240 mm desteği var. Acaba 360 mm radyatörü takma şansımız hiç mi yok. :(

Geri
Yukarı