Amazon Fransa'dan Kargo Türkiye'ye Ne Zaman Gelir?

OrkunErkmen

Hectopat
Merhaba. İstediğim kulaklığı bulup fiyatları karşılaştırırken fiyatlarda Amazon bayağı uygundu. Bu yüzden Amazon'dan Redmi Buds 4 Pro kulaklığımı oradan aldım. Alırken bir kıllandım pasaport veya T.C. No istiyor. Acep nedendir diye meğerse ürün yurt dışından geliyormuş. 300 TL kargo ücretini anlamamıştım. Ama ona rağmen Türkiye'ye rağmen ucuz olunca sorgulamadan almıştım :D Neyse sorum şudur. Bu ürün ne zamana gelir? Sitede 11 Eylül gösteriyor ama gerçekten çok heyecanlı olduğum için meraktan sormak istedim.
Şu anda kargo 13310, Saint-Martin-de-Crau, Marseille, France FR'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İstediğim kulaklığı bulup fiyatları karşılaştırırken fiyatlarda Amazon bayağı uygundu. Bu yüzden Amazon'dan Redmi Buds 4 Pro kulaklığımı oradan aldım. Alırken bir kıllandım pasaport veya T.C. No istiyor. Acep nedendir diye meğerse ürün yurt dışından geliyormuş. 300 TL kargo ücretini anlamamıştım. Ama ona rağmen Türkiye'ye rağmen ucuz olunca sorgulamadan almıştım :D neyse sorum şudur. Bu ürün ne zamana gelir? Sitede 11 Eylül gösteriyor ama gerçekten çok heyecanlı olduğum için meraktan sormak istedim.
Şu anda kargo 13310, saint-martin-de-crau, marseille, france Fr'da.

3-5 gün arası gelir.

Valla ben de ürün bekliyorum şu an. Teslimat tarihi 4 Eylül diyor ve durum böyle. Kargo Schengen Vizesi almış geziyor :D

Dosya Ekleri

• amazon.png
    amazon.png
    65,7 KB · Görüntüleme: 152
Hocam hangi kargo ile kaç günde geldi bende Amazon Fransa’dan kulaklık sipariş verdim bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Merhaba. İstediğim kulaklığı bulup fiyatları karşılaştırırken fiyatlarda Amazon bayağı uygundu. Bu yüzden Amazon'dan Redmi Buds 4 Pro kulaklığımı oradan aldım. Alırken bir kıllandım pasaport veya T.C. No istiyor. Acep nedendir diye meğerse ürün yurt dışından geliyormuş. 300 TL kargo ücretini anlamamıştım. Ama ona rağmen Türkiye'ye rağmen ucuz olunca sorgulamadan almıştım :D Neyse sorum şudur. Bu ürün ne zamana gelir? Sitede 11 Eylül gösteriyor ama gerçekten çok heyecanlı olduğum için meraktan sormak istedim.
Şu anda kargo 13310, Saint-Martin-de-Crau, Marseille, France FR'da
Hocam hangi kargo ile kaç günde geldi bende Amazon Fransa’dan kulaklık sipariş verdim bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Hocam hangi kargo ile kaç günde geldi bende Amazon Fransa'dan kulaklık sipariş verdim bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Hocam hangi kargo ile kaç günde geldi bende Amazon Fransa'dan kulaklık sipariş verdim bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Vallahi umarım sadece bana olmuştur ama kargo 1 ay boyunxa gelmedi ben de para iadesi aldım. Uygulamadan bakınca hala bana teslim edilecek gözüküyor :D Daha da Amazon'dan yurt dışı alışverişi yapmamak için güzel deneyim oldu.

Dosya Ekleri

• IMG_3591.png
    IMG_3591.png
    62,7 KB · Görüntüleme: 75

Geri
Yukarı