Amazon Germany satıcısından alınan ekran kartı kullanılmış çıktı

yenerkayahan

Decapat
Daha fazla  
Bugün satın aldığım 3060 Ti ekran kartı teslim edildi ürün geldiğinde kutuda yırtık mevcuttu ve bantlar sıradan bir bant gibiydi, bu durumdan ötürü açarken videoya çektim poşede takılı güvenlik bandında biraz yamukluk olsa da daha önce açıldığına dair kalıntı yoktu buna güvenerek kartı çıkarıp taktım fakat sonradan YouTube'da kartın inceleme videolarına bakarken kartın şeffaf poşetle kaplı geldiğini fark ettim. örnek YouTube videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durumu Amazon müşteri hizmetlerine anlattığımda depoda karışıklık olmuş olabileceği ve iade edebileceğim söylendi koskoca Amazon nasıl oluyorda iade ürünü ile sıfır ürünleri depoda karıştırabiliyor hadi onu geçtim bu tarz bir mağduriyete çözüm olarak nasıl oluyorda değişim yerine sadece iade sunulabiliyor müşteri hizmetleri yurt dışı ürünü olduğu için böyle olduğunu söyledi fakat bu farklı bir satıcıya ait bir ürün değil yine Amazon şubesine ait bir ürün.

Amazonda used ürünler satılıyor. İkinci el satış yapabilirsiniz. Emin misiniz used almadığınıza?

Değişim yapabilirsiniz diye biliyordum, Amazon.com.tr'den alınan ve iade edilen ürünler yeniden alındığında fiyatı yükseldiyse fiyat farkını ödüyorlardı.

Amazon'da used ürünler satılıyor. İkinci el satış yapabilirsiniz. Emin misiniz used almadığınıza?

Eminim hocam Amazon germany satıcısından amazon.com.tr üzerinden sıfır olarak aldım hatta ön sipariş ile aldım.

Güvenlik bandrolü sökülmüşse kendini belli eder. (dış kutunun üstünde.) Böyle bir durum varsa Amazon ile iletişime geçin.

Ben de öyle düşünüyordum fakat bir videoda videoyu çeken kişi bandı zarar vermeden söküyor demek ki söküp tekrar yapıştırılma ihtimali de mevcut zaten söz konusu poşet ürünün soğutucusuna sarılan streç film.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla ilgili Gigabyte firmasına yazdım eğer onlarda bu durumu doğrular ise Amazon Almanya ile görüşüp şansımı bir de orada deneyeceğim cidden ilginç bir durum koskoca Amazon depoda sorun olmuş olabilir iade edebilirsiniz diyerek geçiştiriyor.

Size iade veya değişim hakkı bile veriyorlar ve hala nasıl olur diyorsunuz, anlamadım gitti. Türkiye.
'Deki malum sitelerden alıp deneyin bir de.

İade değişim? Değişim hakkı için başvurdum zaten kendilerine değişim yapamayız iade edin dediler Amazon'dan ben de beklemezdim bunu, ayrıca konuyu okudunuz mu da bunu yazıyorsunuz? Ben iade hakkına zaten 14 gün tüm sitelerde sahibim Amazon lütfedip vermiyor bu hakkı burada benim mağduriyetim var iade değil değişim olmalı ya da en azından bir özür dileyip hediye verebilirlerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı