N11'den alınan ekran kartı kullanılmış çıktı

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. N11 queenck mağazasından aldığım PowerColor Red Devil RX 6600 XT kullanılmış çıktı. Satıcıya kargo hakkında soru sordum ve şu cevabı verdi "az süreli kullanılmış, kutusu tam temiz ve tamir görmemiştir. 1 yıldan fazla ithalatcı garantisi devam ediyor.". Sizce iade etmeli miyim?

Merhaba. N11 queenck mağazasından aldığım PowerColor Red Devil RX 6600 XT kullanılmış çıktı. Satıcıya kargo hakkında soru sordum ve şu cevabı verdi "az süreli kullanılmış, kutusu tam temiz ve tamir görmemiştir. 1 yıldan fazla ithalatcı garantisi devam ediyor.". Sizce iade etmeli miyim?

İade edip kullanılmamış olanından almanızı öneririm ileride mavi ekran sorunları falan çıkartabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen iade et hocam. ASUS iade kampanyasıyla 6700 XT 7800 TL'ye geliyor son 2 gün sanırım.
Geri ödeme süresi var hocam, bazılarında 90 gün bile sürmüş. Onu da belirtmek lazım, belki konu sahibine para erkenden lazımdır.

Hocam iadesi kesin değil gelmeyebilir diyorlar bilmiyorum.
Yine de iade edin hocam, zaten sıfır 6600 XT aynı fiyatlarda ve bonusta kazanırsınız. Kullanılmış ve sadece 1 yıl garantili karta sıfır parası vermişsiniz.

Ürün hala satılıyorsa linkini gönderebilir misiniz? Ürün açıklamasında yazıyor mu?

Yok ise iade sürecini hızlandırabilirsiniz.

Geri
Yukarı