Amazon Germany ürünleri nereye garantili?

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon Germany satıcısının Amazon TR'de sattığı ürünler Türkiye garantili mi oluyor?

Düzenleme: AMD işlemciler hakkında soracaktım. Endeks bilişim de mi oluyor yoksa yurt dışı mı?

Ürünü 1 ay içerisinde ücretsiz geri iade edebiliyorsunuz fakat 1 ay sonra herhangi bir bozulma durumunda iade etmek isterseniz depozito ücretlerini size geri ödemiyorlar sadece ekran kartının parasını ödüyorlar. Onun haricinde siz sadece tamir etmek için servise göndermek istiyorsanız TR'de olan servislere tamir ettirebiliyorsunuz.

Ürünü 1 ay içerisinde ücretsiz geri iade edebiliyorsunuz fakat 1 ay sonra herhangi bir bozulma durumunda iade etmek isterseniz depozito ücretlerini size geri ödemiyorlar sadece paranızı ödüyorlar. Onun haricinde siz sadece tamir etmek için servise göndermek istiyorsanız TR'de olan servislere tamir ettirebiliyorsunuz.
Biliyorum ama bu paralı mı oluyor? Garanti servisi Türkiye'de mi oluyor yoksa Almanya'dakine mi gönderiyoruz?

Biliyorum ama bu paralı mı oluyor? Garanti servisi Türkiye'de mi oluyor yoksa Almanya'dakine mi gönderiyoruz?
Ona firmanın kendisi karar veriyor diye biliyorum. Örneğin Logitech ile iletişime geçtiğinde Türkiye'deki servis noktasına göndermeni de isteyebilir, direkt yurt dışına da. Çoğunlukla Türkiye'dekilere yönlendiriyorlar. Ama bir parça gönderileceği zaman yurt dışından kendileri Amerika'dan evine kadar gönderebiliyorlar parçayı.

Hayır ücretsiz. Türkiye de ki garanti servislerine gönderebiliyorsunuz.
Hocam gönderebildiğimizi bende biliyorum ama eğer servis benim garantim kapsamında değilse ücret talep ediyorum diyor. Bende diyorum onların garantisi altında mı yoksa yurt dışınsa mı?

Hocam gönderebildiğimizi bende biliyorum ama eğer servis benim garantim kapsamında değilse ücret talep ediyorum diyor. Bende diyorum onların garantisi altında mı yoksa yurt dışınsa mı?
Hocam işte bahsettiğim gibi amazon germany'den alınan ürünlerin çoğu TR garantisi altında tamir oluyor fakat bazı istisna ürünlerde TR'de garanti olmuyor yani para verseniz bile olmuyor. Almanya'ya göndermenizi istiyorlar ve herhangi bir ücret talep etmiyorlar.

Hocam işte bahsettiğim gibi amazon germany'den alınan ürünlerin çoğu TR garantisi altında tamir oluyor fakat bazı istisna ürünlerde TR'de garanti olmuyor yani para verseniz bile olmuyor. Almanya'ya göndermenizi istiyorlar ve herhangi bir ücret talep etmiyorlar.
Hocam o da sıkıntılı. TR garantili olması önemli. Müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum sipariş vermediğim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı