Diğer Amazon gülümseten kasım indirimleri başladı!

@195353 ikisinde de %15 Hediye para var işte.

Ne bakıyorsunuz hocam?
Hocam ben manipulasyona çok aşina olmadığımdan bildirimde 200tl sınır olmayınca tabi aynı zamanda gülümseten fırsatlar ile nays ın hiç bir alakası olmayacağı için ayrı bir kampanya vs bişey var zannettim. ama manipulasyonun arşa çıktığı dönemde kesin siz haklısınızdır. fakat limit olmasa bile %15 çok büyük bir indirim değil diye düşündüm (olabilir yani) kısaca gülümseten fırsatları işaret edip nays ile alışverişi arttırmayı hedefleyen bir reklam gibi duruyor. fakat nays ın 200tl limitli amazon hariç başka e-ticaret sitelerinde de %15 hediye para verdiğini bilmeyen yok ki!

@195353 Manipülasyon ile ne alakası var hocam. Ben size anlatmaya çalışıyorum siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Sizin düşündüğünüz mantıkta ben 30.000 TL telefon alayım, Nays bana geri 4.500 TL atsın. Sizce bu mantıklı mı? Her Cashback'te olduğu gibi bunda da sınır var. Diğer bankaların böyle bir çalışması yok. Adamlar kâr'ından kısıp bize veriyor, yani kullanmama sebebimiz yok.

@195353 Manipülasyon ile ne alakası var hocam. Ben size anlatmaya çalışıyorum siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Sizin düşündüğünüz mantıkta ben 30.000 TL telefon alayım, Nays bana geri 4.500 TL atsın. Sizce bu mantıklı mı? Her Cashback'te olduğu gibi bunda da sınır var. Diğer bankaların böyle bir çalışması yok. Adamlar kâr'ından kısıp bize veriyor, yani kullanmama sebebimiz yok.
Neden hocam 10k lık telefona 20k etiket koyuyorlar sizce bu mantıklı mı? %15 indirim ne dir ki %50 indirim de oluyor.. bilinen şeyi zihniyet bozukluğu ile başka bir kampanya gibi sunmak kötülük ötesi birşey bana göre.. %15 200tl sınırlı hepsiburada, çiceksepeti, pazarama, amazon ve hatta başka bir kaç yer hepsinde var. tamamen zihniyet bozukluğu tuzağa düşürdüğüne 20-30k lık ürün aldıracak.

Yeni konular

Geri
Yukarı