Diğer Amazon gülümseten kasım indirimleri başladı!

Ben anlamadım bu işi, Amazon'dan bir kaç sey ekledim listeye .." Gülümseten Kasim" etiketi var ama hic bir üründe indirim yok listemdeki !!

Hala fiyatlar aynı.
Amazon'da bunu yapıyorsa vay halimize !!!
İndirimli halleri hocam zaten, değilsede stok bitmiş normal fiyata dönmüştür. Ben indirimli birsürü şey aldım.

Hocam her gün, bakıyorum. İndirim başlamadan bakınıyorum. Stok hep var . Ama işte hic indirim olmadı. Ama Gülümseten Kasım ilk günden yazıyor 😀
Kampanya başlamadan istediğim bütün ürünleri sepette ekledim, ne zaman fiyatı değişirse bildirim geliyor ben sıkıntı çekmedim. Üründen ürüne değişiyor olabilir.

Arkadaşlar Amazon size en ucuzunu satacağım diye bir taahhüt vermiyor. Takip ettiğiniz ürün indirime girerse alırsınız, girmezse almazsınız bu kadar basit. Kendinizi boş yere yormayın. Takip ettiğim ürünlerin bazılarında gerçek manada indirim vardı ve satın aldım. Fiyatı yüksek gelenleri ise almadım. Yinede Amazon diğer sitelerden çok daha güvenilir ve satış sonrası desteği çok daha iyi.

Arkadaşlar Amazon size en ucuzunu satacağım diye bir taahhüt vermiyor. Takip ettiğiniz ürün indirime girerse alırsınız, girmezse almazsınız bu kadar basit. Kendinizi boş yere yormayın. Takip ettiğim ürünlerin bazılarında gerçek manada indirim vardı ve satın aldım. Fiyatı yüksek gelenleri ise almadım. Yinede Amazon diğer sitelerden çok daha güvenilir ve satış sonrası desteği çok daha iyi.
Müşteriler ile en iyi ilgilenen firma net Amazon. Müşteri desteği olsun falan her türlü.

Basitinden bir örnek: Bana hasarlı bir ürün geldi, bildirdim adamlar direkt olarak yeni siparişi oluşturdu ben daha değişim için kargoya vermeden yenisini yolladılar.

A34'ün tekrardan 9499 TL'ye düşme ihtimali var mı? Ödeme yöntemini kabul etmediğinden sipariş iptal edildi ve alamadım. Parayı çekmediğinden anlamıştım zaten sorun olduğunu bir daha düşerse vergi indirimi için alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı