Amazon hatalı tahmini teslimat tarihi

Ceza510856

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Amazon TR'den Razer klavye aldım. Ürünün satıcısı Amazon Germany. Tahmini kargo teslimat tarihi kafamı karıştırdı. Burada bir hata mı var acaba?

Screenshot_20220406-044140_Chrome.jpg

Screenshot_20220406-044200_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Amazon Germany'den alınan ürünler yurtdışından geliyor bu sebeple bu teslim tarihinin normal olduğunu düşünüyorum. Brde burada en geç teslim tarihini görünüyor diye biliyorum, yani kargonun en geç 13 Nisanda olmak üzere birkaç gün önce gelmesini de bekleyebilirsin, bende de genellikle 1 gün öncesinde geliyor burda yazan tarihten.

Bende Amazon TR üzerinde Amazon Germany M.2 SSD almıştım. Teslim tarihini geçebiliyor da yurt dışı stoklu ürünler. Teslim tarihini geçtiğinde gelmez ise telefonla bilgi al daha doğru bilgi veriyorlar.

Merhaba.
Amazon TR'den Razer klavye aldım. Ürünün satıcısı Amazon Germany. Tahmini kargo teslimat tarihi kafamı karıştırdı. Burada bir hata mı var acaba?

Eki Görüntüle 1351395

Eki Görüntüle 1351396
Bir hata yok dostum. Ürün yurtdışından geleceği için amazon süreyi kendisini garantiye almak için uzun tutuyor. Çoğu zaman verilen tarihten erken geliyor.

Dip Not: eğer ürünü beğenmez iade etmek istersen yurtdışından gelmiş olması kafanı karıştırmasın, normal Türkiyedeki amazona iade eder gibi iade ediyosun, üstüne birde verdiğin kargo ve gümrük parasını da geri alıyosun :D

Bildiğim kadarıyla Amazon Germany'den alınan ürünler yurtdışından geliyor bu sebeple bu teslim tarihinin normal olduğunu düşünüyorum. Brde burada en geç teslim tarihini görünüyor diye biliyorum, yani kargonun en geç 13 Nisanda olmak üzere birkaç gün önce gelmesini de bekleyebilirsin, bende de genellikle 1 gün öncesinde geliyor burda yazan tarihten.
En geç 13 Nisan gözükse bile biraz gecikebiliyor. Umarım sizinki gecikmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı