Amazon hediyesi nedir?

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Merhabalar Deep Cool RF120B kasa fanını almıştım, sizin için bir hediyemiz var diye bir PDF çıktı karşıma, indirdim. İçerisindeki linke tıklayınca yeniden RF120B satın almış gözüktüm. İki adet mi gelecek şimdi? Ben para ödemeyeceğim değil mi? İade edersem hediye kartı alacağım belirtilmiş, ilk aldığım ürün dağıtıma çıktı, iade edersem kendi paramla aldığım üründe bir sorun çıkmaz değil mi?

1618381939420.png

1618381957010.png

1618382024133.png

İlk defa alışveriş yapıyorum Amazon üzerinden fakat bu olayları hiç anlamadım, anlatırsanız sevinirim.
Ayrıca sipariş detayında böyle gözüküyor;
1618384490468.png

Son düzenleme:
Merhabalar Deep Cool RF120B kasa fanını almıştım, sizin için bir hediyemiz var diye bir PDF çıktı karşıma, indirdim. İçerisindeki linke tıklayınca yeniden RF120B satın almış gözüktüm. İki adet mi gelecek şimdi? Ben para ödemeyeceğim değil mi? İade edersem hediye kartı alacağım belirtilmiş, ilk aldığım ürün dağıtıma çıktı, iade edersem kendi paramla aldığım üründe bir sorun çıkmaz değil mi?

Eki Görüntüle 973450

Eki Görüntüle 973451

Eki Görüntüle 973452
İlk defa alışveriş yapıyorum Amazon üzerinden fakat bu olayları hiç anlamadım, anlatırsanız sevinirim.
Ayrıca sipariş detayında böyle gözüküyor;
Eki Görüntüle 973506
1 tane de hediye yolluyorlar. Eğer hediyeyi iade ederseniz de hediye çeki olarak iade vereceklermiş.

Ayrı para ödemezsin.
İade edersem bugün dağıtıma çıkan ve iki saat içerisinde elimde olacak ürünü de iade etmiş mi olurum? İade sayfasında tek bir ürün gözüküyor çünkü.
1 tane de hediye yolluyorlar. Eğer hediyeyi iade ederseniz de hediye çeki olarak iade vereceklermiş.
Hocam iade sayfasında tek bir ürün gözüküyor, tedirgin oldum. İade edersem bugün gelecek olan üründe sorun çıkmasından korkuyorum.
1618384660073.png

İade edersem bugün dağıtıma çıkan ve iki saat içerisinde elimde olacak ürünü de iade etmiş mi olurum? İade sayfasında tek bir ürün gözüküyor çünkü.

Hocam iade sayfasında tek bir ürün gözüküyor, tedirgin oldum. İade edersem bugün gelecek olan üründe sorun çıkmasından korkuyorum.
Eki Görüntüle 973509
İade etmeyin hocam, gelsin kullanırsınız en kötü satarsınız.

Kargolanmış ise kargocu geldiğinde söylersin geri götürürler. İhtiyacın varsa al bence.
Hocam anlamadığım şey o değil, ürünü dün aldım. Bugün hediye makbuzu sayfası çıktı karşıma, tıkladım ve bir PDF indi. PDF içeriğinde bir link vardı, tıkladığımda sizin için bir hediyemiz var yazıyordu, hediyeyi açmak için tıkladım ve satın aldığım ürün çıktı. Ürünün sayfasında iki adet almış gözüktüm. İki adet gelirse zaten iade etmeyi düşünmüyorum. Fakat bugün hediye diye gözüken ürün yeniden kargolanacaksa buna gerek yok, Amazon sayfasında bu konu hakkında çok aradım, bir şey göremedim.

Hocam anlamadığım şey o değil, ürünü dün aldım. Bugün hediye makbuzu sayfası çıktı karşıma tıkladım ve bir PDF indi. PDF içeriğinde bir link vardı tıkladığımda sizin için bir hediyemiz var yazıyordu hediyeyi açmak için tıkladım ve yeniden satın aldığım ürün çıktı. Ürünün sayfasında iki adet almış gözüktüm. İki adet gelirse zaten iade etmeyi düşünmüyorum. Fakat bugün hediye diye gözüken ürün yeniden kargolanacaksa buna gerek yok, Amazon sayfasında bu konu hakkında çok aradım, bir şey göremedim.
Hocam tekrar kargolanırsa kargolansın, bedavaya gelecek işte ürün sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı