Amazon hesabıma giriş yapamıyorum

Janurap

Picopat
Daha fazla  
Amazon'da indirimde olan beğendiğim bir ürün var fakat hesabıma giremiyorum çünkü hesabıma kayıtlı olan telefon numarası eski numaram e-postama erişimim var ve şifremi biliyorum fakat sıfırlama veya giriş yapmaya çalıştığımda güvenlikten dolayı telefona kod geliyor. Müşteri hizmetlerinin numarasını da bulamadım kendi sitesinde olan numarayı aramaya çalıştığımda eksik veya hatalı kodlama yaptınız diyor. Müşteri hizmetlerinin numarasını veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

0 800 448 822 606

Numara bu gözüküyor. Giriş yapılıp arama talep ediliyor aslında Amazon'dan o yüzden internette çok numara çıkmıyor olabilir.

Alacağınız acilse başka bir hesap ile giriş yapın. Ailenizden birini numarasını kayıt sırasında kullanabilirsiniz.

Senin için müşteri hizmetlerine yazdım ve biraz cebelleştikten sonra şu cevabı almayı başardım:

+ bizim bir iletişim numaramız bulunmuyor amazon hesabınıza giriş yapınca en altta bizimle iletişime geçin butonu var bu butona tıkladığınızda karşınıza 3 kanal çıkıyor telefon görüşmesi, chat görüşmesi ve mail buradan birini seçerek ulaşabilirsiniz

- Kendisi giriş yapamıyor nasıl ulaşacak o zaman. Mail atsa olur mu?

+bir yakınının hesabından ulaşım sağlayabilir dilerse

Dediğim gibi ailenin numarası üstünden kayıt olup oradan ulaş bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı