Amazon hesabınız kilitlendi uyarısı

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan bir şey yüzünden hesabımız kilitlendi ve o olayı çözmemiz için hesaba girmemiz lazım ama.

Screenshot (224).png

E-posta geldi diyor ama gelmiyor. Nasıl çözebiliriz yardımınıza ihtiyacım var.

Konu ile alakalı:Davada haksız çıkar mıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlı yardım ile iletişime geçin. Bende Amazon Prime ile ilgili bir sorun yaşadığım için hesabım kitlenmişti ve 30 dakika da sorunumu çözmüşlerdi.

Yani anlattıklarınız bana mantıkısız geliyor kusura bakmayın ama. Bahsettiğiniz konuda telefon aldığınızı ve babanızın bunu yanlışlıkla eski iş yerinin kartıyla aldığını söylüyorsunuz. Evet tamam burda problem yok fakat babanız parasını vereceğim demesine rağmen tehdit almış. Yani neden tehdit alsın ki? Eski iş yerinde ilk defa olmuyor sanırım bu olay :).

Bana biraz cc vakası gibi geldi ama tabii doğru söylüyor da olabilirsiniz.

Konuya gelecek olursak bir şey olacağını sanmıyorum parasını vermeye razıysanız, sonuçta kart oradan buradan çalıntı bir kart değil (anlattığınıza göre) hakime durumu bir avukat yardımı ile anlatırsanız bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Yani anlattıklarınız bana mantıkısız geliyor kusura bakmayın ama. Bahsettiğiniz konuda telefon aldığınızı ve babanızın bunu yanlışlıkla eski iş yerinin kartıyla aldığını söylüyorsunuz. Evet tamam burada problem yok fakat babanız parasını vereceğim demesine rağmen tehdit almış. Yani neden tehdit alsın ki? Eski iş yerinde ilk defa olmuyor sanırım bu olay :).

Bana biraz CC vakası gibi geldi ama tabii doğru söylüyor da olabilirsiniz.

Konuya gelecek olursak bir şey olacağını sanmıyorum parasını vermeye razıysanız, sonuçta kart oradan buradan çalıntı bir kart değil (anlattığınıza göre) hakime durumu bir avukat yardımı ile anlatırsanız bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Hayır hiç olmadı adamlar biraz pis adamlar babam onları bırakıp kendisi çıktı diye kötülük yapıyorlar.

Böyle bir sorununuz var ise, kulak verin.
Prime aboneliği (Yayıncılara abone olmak için hak talebi vb.)nizi devam ettirdiğiniz halde, kartınızda para olmadan aboneliği devam ettirirseniz, 6-7 ay içerisinde "Dolandırıcılık" sebebi Twitch hesabınız bloke olur. Böylece Amazon hesabınızda da kullandığınız kart aynı olduğundan hesapta (aksini ispatlayıcı bir belge veya dekont gönderene kadar) bloke olur.
Eğer doküman gönderme veya bir şeyler yazmak için altta seçenek var ise doküman göndermeden emelinizi veya arzunuzu belirtirseniz 30-40 dakikaya açılır.

Geri
Yukarı