Amazon iade süreci nasıl işliyor?

zoldiac34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Amazon'dan aldığım monitör arızalı çıktığı için iade etmek istiyorum var kendi sitesinden iade işlemlerini başlattım şimdi süreç nasıl işleyecek? Mesela.
'Etiketinizi ve iade yetki numaranızı yazdırın' diyor burada ki olayı anlamadım bunlar hakkında bilgi yok iade kısmında sadece kod var. Bilen varsa ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok yardımınız dokunuz. İlk iadem olacak.

Verdikleri kodu bir kağıda yazıp, kutunun üzerine iyice bantla. Gelip ürünü alıp paranızı iade edecekler. Herhangi bir konuda canlı desteğe yazıp "inanılmaz ötesi" bir müşteri desteğine tanık olabilirsiniz.

Verdikleri kodu bir kağıda yazıp, kutunun üzerine iyice bantla. Gelip ürünü alıp paranızı iade edecekler. Herhangi bir konuda canlı desteğe yazıp "inanılmaz ötesi" bir müşteri desteğine tanık olabilirsiniz.
kapıma gelip mi alacaklar ürünü ben mi götürücem ayrıca Etiketinizi ve iade yetki numaranızı yazdırın ne demek iade koşullarında yazıyor. İnşallah sorun çıkmaz iade ettiğim monitör 30.600 tl yani

Cidden Amazon eşsizdir. Aldığın ürünü Amazon değil de başka satıcılar satıyorsa eğer Amazon üzerinde, bu işlemlere gerek bile yok. Direk karşı taraf anlaşmalı kargo kodunu yolluyor sana. O şekilde veriyorsun kargoya.

Gelip alacaklar yada kendiniz gidip kargo firmasına teslim edeceksiniz.
Bu iade kargo seçeneklerinizdeki seçiminize göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı