Amazon iade süreci nasıl?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon'dan QCY T11 almıştım 2 Eylül'e kadar iade talebim var sağ kulaklığın ızgarası çıktı ve içindeki yapışkanda ızgarayı tutmuyor bu yüzden donanım açıkta kalıyor bende az önce iade talebi oluşturdum yarın MNG Kargo'ya vereceğim sizce para iadesi yapılır mı? Yani iade alırlar mı? Almazlarsada ne yapabilirim ve bu arada güncel dijital garantili.
Not: Sizce % kaç ihtimalle iade alırlar.

Dosya Ekleri

• 5C94CF6D-E92E-4429-89C4-1E8DCAE55B88.png
    5C94CF6D-E92E-4429-89C4-1E8DCAE55B88.png
    256,3 KB · Görüntüleme: 183
Amazon iadesi en iyisi. Hatta bazen fazla iyi. Yıpranmış, kötü durumdaki ürünleri iade alıp başka kullanıcılara yolladıkları oluyor. Etik olarak iade etme sebebinizi belirterek yollarsanız ayıplı ürünse iadenizi gerçekleştirirler. Kendi kullanım şeklinizden kaynaklıysa iade etmenizi etik bulmuyorum.

Satıcı Amazon ise kesin alırlar. Eğer evden teslim ile iade ise güzelce kargolayıp size verdikleri kodları çıktı alıp ürünün kutusunun ve kargo kutusuna yapıştırarak teslim edeceksiniz. Mng ile ise verilen adrese paketleyip yollayacaksınız.

Arkadaşlar Amazon'dan QCY T11 almıştım 2 Eylül'e kadar iade talebim var sağ kulaklığın ızgarası çıktı ve içindeki yapışkanda ızgarayı tutmuyor bu yüzden donanım açıkta kalıyor bende az önce iade talebi oluşturdum yarın MNG Kargo'ya vereceğim sizce para iadesi yapılır mı? Yani iade alırlar mı? Almazlarsada ne yapabilirim ve bu arada güncel dijital garantili.
Not: Sizce % kaç ihtimalle iade alırlar.
Ben çok alacaklarını zannetmiyorum ama Amazon o ürünü tamir edip sıfır niyetine bir başkasına vereceği için aladabilir.

Satıcı Amazon ise kesin alırlar. Eğer evden teslim ile iade ise güzelce kargolayıp size verdikleri kodları çıktı alıp ürünün kutusunun ve kargo kutusuna yapıştırarak teslim edeceksiniz. Mng ile ise verilen adrese paketleyip yollayacaksınız.

Bana kod verildi uygulamadan yarın onu götürüp MNG Kargo'ya vermem lazım kod istediklerindede uygulamadaki kodu vereceğim de mi?

Geri
Yukarı