Amazon indirimleri liste halinde

Katar Pro mu daha iyi yoksa Clutch GM08 mi?

Katar Pro çok hafif olduğu için konforlu olmaz diye düşünüyorum.
Katar Pro tercih ederdim.

Bu arada Pepsi sipariş vereceğim. Fiyatı ucuzmuş ama sağlam şekilde elime ulaşır mı acaba?
Gazı kaçmış, patlamış falan gelmez değil mi?

Son düzenleme:
Katar Pro tercih ederdim.

Bu arada Pepsi sipariş vereceğim. Fiyatı ucuzmuş ama sağlam şekilde elime ulaşır mı acaba?
Gazı kaçmış, patlamış falan gelmez değil mi?
Ben Hepsiburada'dan almıştım, baloncuklu poşetlere sarılı olarak kocaman bir kutuda geldi. Amazon'un daha iyi paketleme yapacağına adım gibi eminim.

Amazon küçücük şeye kağıt dolduruyor. Bence biraz gereksiz kağıt harcıyorlar.
Tek bir kalem aldığımda içine 30-40 kalem sığacak bir kutuyu kağıtla doldurmuşlardı. Evet bence de biraz israf fakat o kağıtların hepsi geri dönüşüm ürünü olduğundan çok da sorun değil. Önemli olan zarar görmemesi.

Amazon küçücük şeye kağıt dolduruyor. Bence biraz gereksiz kağıt harcıyorlar.
Bildiğim kadarıyla sistemleri mevcut, otomatik olarak çalışana nasıl kargolaması gerektiğini hangi kutuda olması gerektiğini söylüyor kendi tercihleri değil. Ancak elbette daha az malzemeyle daha sağlam paketlenecek şekilde talimat verilse sistem tarafından daha iyi olur.

Bildiğim kadarıyla sistemleri mevcut, otomatik olarak çalışana nasıl kargolaması gerektiğini hangi kutuda olması gerektiğini söylüyor kendi tercihleri değil. Ancak elbette daha az malzemeyle daha sağlam paketlenecek şekilde talimat verilse sistem tarafından daha iyi olur.
Benim için paketlenmesi iyi ama israf gibi geliyor. Bunun yerine baloncuğu 3-4 kat sarsa yada daha fazla en azından kağıt israfı olmaz kendi görüşüm.

Katar pro mu daha iyi yoksa Clucth GM08 mi?

Katar pro çok hafif olduğu için konforlu olmaz diye düşünüyorum.
Logitech G102. Katar pro bazılarına küçük ve hafif geliyor.

Geri
Yukarı