Amazon İngiltere Ürünün Gümrük Problemi

Satıcı nın Amazon olmama ihtimali var mı peki? Gözden kaçtıysa?

Evet değil.
17 gün gibi bir süre geçti sipariş edeli. Hala ups gümrükte gözüküyor. Arkadaşıma daha yeni amazondan pc topladık, bense bir ssd'de mağdur oldum. İptal etme ve iade süreci başlatma imkanım var mı? Sipariş bölümünde para iadesi kısmı da devre dışı gözüküyor ama bunun bir çıkar yolu vardır diye düşünüyorum. Gelse de benim için bişey değiştirmez, bir daha amazon ingiltereden birşey sipariş etmeyeceğim.

Evet değil.
17 gün gibi bir süre geçti sipariş edeli. Hala ups gümrükte gözüküyor. Arkadaşıma daha yeni amazondan pc topladık, bense bir ssd'de mağdur oldum. İptal etme ve iade süreci başlatma imkanım var mı? Sipariş bölümünde para iadesi kısmı da devre dışı gözüküyor ama bunun bir çıkar yolu vardır diye düşünüyorum. Gelse de benim için bişey değiştirmez, bir daha amazon ingiltereden birşey sipariş etmeyeceğim.
Satıcı Amazon olmayınca bildiğim kadarıyla gümrük işleri size yıkılıyor. İptal de bu kısımda imkansız tabi ki. O yüzden satıcının Amazon olmasına dikkat etmekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı