Amazon Japonya'dan ekran kartı almak ne kadar mantıklı?

Makaleler
12
Daha fazla  
Kapsamlı bilgi bulamadım, diyelim ki karşıma Amazon JP'den alınma bir ikinci el 6600 çıktı. Ne yapmam lazım? @kino hocam yanlış hatırlamıyorsam garantileriyle ilgili olumsuz şeyler söylemişti. Olayı nedir bu kartların?

Defalarca kart getirdim kurun ucuz olduğu zamanlar. İlk 1 ay birebir değişim ya da iade garantisi var ondan sonra garantisi yok. İkinci el alacaksan garantisiz gibi fiyat biçip alman mantıklı.

Kartta bir sorun olursa karşılıklı bakışırsınız. İkinci el 6600 almayı düşünüyorsan tavsiyem biraz daha koyup garantili 6600 alman olur.

@dansemacabre

Olur da testlerde problem çıkarmayıp ileride sorun çıkarırsa garantisi olmadığı için ortada kalacağım. Sapphire Pulse 6600'ü 4600 TL'ye gördüm, en iyisi biraz daha fazlasına garantili bakmak olur herhalde. Teşekkür ederim.

@sabo1993

Teşekkür ederim, peki neden garantisi olmuyor? Biliyor musunuz?

Teşekkür ederim, peki neden garantisi olmuyor? Biliyor musunuz?

Global garantiyi çoğu firma vermiyor veremiyor hangi ülke kanalından aldıysanız garantisi orada geçerli. EVGA veriyor bir tek oda global garanti değil de ürün 2 yıl içinde bozulursa fatura tutarını ödüyor geri nereden aldığın önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı