Amazon Japonya'dan ekran kartı almak

Güncel olarak başka deneyimleyen var mıdır ? Ben de yakın zamanda bir alım yapmayı düşünüyorum. Satıcı ve gönderici Amazon.jp olduğu sürece fiyat dışında endişeye gerek yok sanırım.

Güncel olarak başka deneyimleyen var mıdır ? Ben de yakın zamanda bir alım yapmayı düşünüyorum. Satıcı ve gönderici Amazon.jp olduğu sürece fiyat dışında endişeye gerek yok sanırım.
Bugün satın aldım, ban yeme gibi bir durum henüz olmadı. Kartın parasını ödemiş bulunuyorum. Elime ulaşınca tekrar mesaj atıp bilgi veririm.

Arkadaşlar ben de bu karttan almak istiyorum;

Fakat stokta yok yakında stokta olurmuş. Şu an alırsam belirtilen fiyat üzerinden karttan çekip, ürün stoğa gelince mi bana gönderecekler. Yoksa ürün stoğa girip fiyatı belirlenince mi paramı çekecekler?

Arkadaşlar güncellemek için yazıyorum, an itibariyle kart elime ulaştı. Amazon'a satın alma sırasında ödediğim vergi dışında bir vergi çıkmadı. DHL kargo ile elime ulaştı. Pazar günü akşam sipariş vermiştim, çarşamba öğleden sonra elime ulaştı.

Alırken dikkat ettiğim tek şey satıcının direkt Amazon.JP olmasıydı, aklına soru takılan arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.

Discord adresim; Fusion#7089

Yeni konular

Geri
Yukarı