Amazon Japonya'dan ekran kartı almak

Arkadaşlar güncellemek için yazıyorum, an itibariyle kart elime ulaştı. Amazon'a satın alma sırasında ödediğim vergi dışında bir vergi çıkmadı. DHL kargo ile elime ulaştı. Pazar günü akşam sipariş vermiştim, çarşamba öğleden sonra elime ulaştı.

Alırken dikkat ettiğim tek şey satıcının direkt Amazon.JP olmasıydı, aklına soru takılan arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.

Discord adresim; Fusion#7089
eyvallah kral çok sağol. zaten amazon jp'den sipariş edince banlanma vs olmadığını okumuştum birçok yerde. peki garantisi nasıl oluyor dostum?
Arkadaşlar güncellemek için yazıyorum, an itibariyle kart elime ulaştı. Amazon'a satın alma sırasında ödediğim vergi dışında bir vergi çıkmadı. DHL kargo ile elime ulaştı. Pazar günü akşam sipariş vermiştim, çarşamba öğleden sonra elime ulaştı.

Alırken dikkat ettiğim tek şey satıcının direkt Amazon.JP olmasıydı, aklına soru takılan arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.

ve ben de galax rtx 3060 ya da gigabyte rtx 3060 gaming oc almayı düşünüyorum ama gigabyteın stokta yok.

Arkadaşlar güncellemek için yazıyorum, an itibarıyla kart elime ulaştı. Amazon'a satın alma sırasında ödediğim vergi dışında bir vergi çıkmadı. DHL kargo ile elime ulaştı. Pazar günü akşam sipariş vermiştim, çarşamba öğleden sonra elime ulaştı.

Alırken dikkat ettiğim tek şey satıcının direkt Amazon. Jp olmasıydı, aklına soru takılan arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.

Discord adresim; fusion#7089

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hocam.

Bu modelimi aldınız hocam

Evet ben arkadaşla konuştum, bu modelden almış.

Bu modelimi aldınız hocam

üstat discord adresi doğru mu bir türlü ekleme yapamadım.
CreationEpic#1162

Arkadaşlar güncellemek için yazıyorum, an itibarıyla kart elime ulaştı. Amazon'a satın alma sırasında ödediğim vergi dışında bir vergi çıkmadı. DHL kargo ile elime ulaştı. Pazar günü akşam sipariş vermiştim, çarşamba öğleden sonra elime ulaştı.

Alırken dikkat ettiğim tek şey satıcının direkt Amazon. JP olmasıydı, aklına soru takılan arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.

İsim geçersiz Discord adresinizi tekrardan alabilir miyim rica etsem.

Arkadaşlar ben sipariş ettiğimde Türkiye'ye siparişleri kapattılar şanssızlığım yine tuttu. Özür mesajı geldi Amazondan sonrasında uğraşmadım bulamadım tekrar Türkiyeye gönderimi olan kart bulduklarımın da fiyatları uçuktu buraya göre. O yüzden Amazon İngiltereden sipariş verdim RX 6600XT. https://www.hagglezon.com/ bu siteden istediğiniz ürünü aratıp tüm ülkelerdeki en ucuzları listeliyor. Ekran kartını böyle almıştım 6.000 ₺'ye. Amazon Japonya yok sitede çünkü Amazon Japonya direkt apayrı bir hesap istiyor. Tek hesapla ulaşabileceğiniz tüm ülkelerin Amazon fiyatları listeleniyor belki işinize yarar.

Amazon jpden 77 bin yen vergi ve kargo dahil 6600 XT aldım 9120 TL civarı tutuyor komisyon alıyormuş sanırım alsa alsa 200-300 TL alır dedim maksimum 9582 TL çekmişler karttan çok degilmi normal mi bilgisi olan?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı