Amazon kargo ne zaman gelir?

sta1

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'dan sipariş vereli 1 hafta oldu kargo 4 gündür Hollanda da müşteri hizmetlerini aradım biz takip edemiyoruz dediler kargoyu. Aradım göremiyoruz dediler. Kolay gelsinden zaten ulaşılamıyor. Salı günü teslim olarak gösteriyor ama gecikeceğini düşünüyorum sizce tahmini olarak kargo elime ne zaman ulaşır ya da hafta sonu uçakla Türkiye'ye gelme ihtimali var mı herhangi bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon almanyadan ürün aldım. Teslimatı 17 gün sürdü ama sorunsuz ulaştı. Çok takılmayın.

Amazon genelde sipariş bilgilerinde teslim tarihini geciktirmiyor. Yani Salı günü teslim görünüyorsa büyük ihtimalle Salı günü teslim edilecektir. Aksi bir durum yoksa tabii.

Gecikmez hocam muhtemelen uçağın belirli kalkış günleri de vardır. Ben de geçen cumartesi sipariş verdim benim kargom da Hollanda'da bekliyor. Bana 3 günde geldiği bile oldu.

Amazon Almanya'dan klavye aldım ve aktif olarak Amazon kullanıcısıyım, bu zamana kadar bir sorun ile karşılaşmadım. Teslim tarihi ne zamansa en fazla 1 2 (+,-) gün sapma ile geliyor.

Bende Amazon Alamanya'dan SSD aldım şuan böyle sıkıntı yok gibi
1695380174277.png

Geri
Yukarı