Amazon Kindle E-Kitap Nedir? Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Türkçe kitap ve manga okumak için Amazon Kindle almaya karar verdim ama Kindle hakkında çok az şey biliyorum. Belirli bir bütçem yok dediğim işleri yapabilecek en ucuz cihazı istiyorum.
-Türkçe kitap bulmak zor mu?
-Kitapları satın mı aliyoruz yoksa internetten PDF veya başka bir şekilde indirip cihaza mi atıyoruz?
-Manga okuyabilir miyim?
-Yapacağım masrafa değer mi?
-Bu cihazı gözüm yorulmasin diye alıyorum. Göz yormadığı doğru mu?
-Hangi modeli almalıyım ve nerden alabilirim?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası almaya değer olduğunu düşünüyorum.
Bende kindle paperwhite 3 kullanıyorum çok kullanışlı kitap okumaya heyecanla başlıyorum ve bitiriyorum.
Öneririm.
Ama imkanın varsa kindle ın büyük ekranlı modellerinden al.
Evet doğru fazla göz yormuyor.

@ozanturkdal
Kitapları nasıl indiriyoruz? Büyük ekranlı hangi modeller oluyor? Olabildiğince az bütçe ile halletmek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla en ucuz model Kindle Touch. Bu model alınır mı? Amazon Kindle Touch 6" 8gb 2019 E-kitap Okuyucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bütçe yükseltip Kindle Paperwhite 4 veya başka bir model mi almalıyım?
Olabildiğince ucuza getirmek için ikinci el modellere baktım. İkinci el Kindle Paperwhite 2 modelini gördüm. Güzel bir kılıf ile birlikte veriyordu. Biraz pazarlık ile 400 liraya aldım.
- İstediğim bir çok kitabı buldum. Bazı kitapları bulamayabilirsiniz ama çoğu kitabı bir şekilde bulursunuz.
- Her iki şekilde kitap yüklenebiliyor. Satın alabilirsiniz veya Calibre uygulaması ile kitap yükleyebilirsiniz.
- Manga okuyabildim ama yazılar küçük kaldığı için yakınlaştırmak zorunda kaldım.
- Yaptığım masrafa değdi.
- Gözüm yorulmadı. Kindle almanın en büyük nedeni buydu.
- Hangi modeli alınması gerektiğini bilmiyorum. Kindle Paperwhite 2 modeli bana yetiyor. Daha yüksek çözünürlük ve daha fazla hafıza için yüksek modelleri alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı