Amazon kullanılmış AirPods'u iade kabul eder mi?

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
AirPods Pro 2 alacağım. Kulak kanallarım küçük ve silikonlu uçlar pek iyi durmuyor kulağımda. Hiç silikonlu kullanamadım neredeyse. XS kulak uçları varmış ama bilemedim. Aldığımda uymazsa iade edebilecek miyim? Amazon kabul eder mi böyle bir sebepten? Teşekkürler şimdiden.

AirPods Pro 2 alacağım. Kulak kanallarım küçük ve silikonlu uçlar pek iyi durmuyor kulağımda. Hiç silikonlu kullanamadım neredeyse. XS kulak uçları varmış ama bilemedim. Aldığımda uymazsa iade edebilecek miyim? Amazon kabul eder mi böyle bir sebepten? Teşekkürler şimdiden.

İçinde silikon gelmiyor mu? Silikonlu kulaklıkların çoğunda geliyor küçük orta ve büyük. Airpodsta işler nasıl bilmiyorum

Kuaklıklara hijyen ürünü olduğu için normalde iade olmuyor ama amazon iade konusunda çok iyi bir firma iade edebilirler belki. İhtimal var ama kesin değil.

İçinde silikon gelmiyor mu? Silikonlu kulaklıkların çoğunda geliyor küçük orta ve büyük. Airpodsta işler nasıl bilmiyorum

Birçok boyut geliyor. Rahat edebilecek miyim bilmiyorum. Kullanan arkadaşım da yok pek. Onlardan da isteyemem. Risk almak da istemiyorum da tek çarem o gibi şu anlık.

Aynı nedenle bende iade etmek istiyorum şu an. Xs silikon bile kulağıma tam oturmuyor.

AirPods Max'i kabul ettiğini biliyorum. Şansını dene. Bence etmemeliler ama. Yani etselerdi benim marka güvenim biraz düşerdi. XS çok küçük, bir bebeğin kulağına girecek boyutta. Toplam 4 ebat var. Birisinden birisi olacaktır.

Ben capsule 3 pro almıştım yorumları kötü diye iade edecektim, Amazon çalışanı ürün sizde kalsın biz size paranızı da geri öderiz demişti. İyi ki de iade etmemişim, oldukça güzel ürün. Hem de bedavaya geldi.

AirPods Max'i kabul ettiğini biliyorum. Şansını dene. Bence etmemeliler ama. Yani etselerdi benim marka güvenim biraz düşerdi. XS çok küçük, bir bebeğin kulağına girecek boyutta. Toplam 4 ebat var. Birisinden birisi olacaktır.
Olmuyor hocam sağ kulağıma oturmuyor hiçbiri. Bir de her an düşecekmiş gibi rahatsızlık veriyor. Keşke Jabra'dan devam etseydim, ergonomik falan değil Airpods.

Geri
Yukarı