Amazon mağduriyetim

Bankam problemli biraz ve beklemek istemiyorum fakat gerekli yerlere ulaştım arkadaşa gereken yapılacak ve bakiyeme iade yapılacakmış.

Bankayla alakalı.
Amazon değil de, Amazon çalışanı hatalı işlem yapmış diyelim. Çözülmesine sevindim. Bütün hatalar böyle iyi niyetli hatalar olsa keşke. Amazon'dan şaşmam o yüzden.

Burada bir suçu yok ki Amazon'un. İade süreci başlattırmışsınız bunu iptal edemezsiniz. Bu mağduriyet değil süreç zorunluluğu. Amazon'un elinden bir şey gelmez burda.

Burada bir suçu yok ki Amazon'un. İade süreci başlattırmışsınız bunu iptal edemezsiniz. Bu mağduriyet değil süreç zorunluluğu. Amazon'un elinden bir şey gelmez burada.

Müşteri hizmetinin algılama sıkıntısı yüzünden yaşantı zaten Amazon halledeceğiz dedi.

Amazon değil de, Amazon çalışanı hatalı işlem yapmış diyelim. Çözülmesine sevindim. Bütün hatalar böyle iyi niyetli hatalar olsa keşke. Amazon'dan şaşmam o yüzden.

Yani bana işlemler onaylanırsa halledeceğiz dedi ve şu an arkadaşı bekliyorum, bakalım. Zaten iade olmazsa hiç üşenmem gerekli yerlere temsilciyi gerekli yerlere şikayet ederim, ayağım çok alıştı bu aralar :D

Yanlış anlıyorsun. Bakiyeye iade edilecekse iade olsun demiş, karta iade istememiş.

Anlatmanıza gerek yok hocam, anlayanlar objektif bir şekilde cevap verirse daha iyi olur.

@Brightroar İşlemleri yaptım fakat ayın 3'ünde arayıp teyit edin ve Amazon bakiyeme istiyorum derseniz yaparlar dedi.

Müşteri hizmetinin algılama sıkıntısı yüzünden yaşantı zaten Amazon halledeceğiz dedi.

Yani bana işlemler onaylanırsa halledeceğiz dedi ve şu an arkadaşı bekliyorum, bakalım. Zaten iade olmazsa hiç üşenmem gerekli yerlere temsilciyi gerekli yerlere şikayet ederim, ayağım çok alıştı bu aralar :D

Anlatmanıza gerek yok hocam, anlayanlar objektif bir şekilde cevap verirse daha iyi olur.

@Brightroar İşlemleri yaptım fakat ayın 3'ünde arayıp teyit edin ve Amazon bakiyeme istiyorum derseniz yaparlar dedi.
Büyük ihtimalle hali hazırda karta iade işlemi başlatıldığı için bunu geri çekmekte sıkıntı yaşıyorlar. Çözüm olarak nasıl bir yol izlediklerini kestiremedim tam.

Ben böyle durumlarda kendi sanal kartımla alışveriş yaptığım için problem yaşamadım. Ama bir keresinde karta iade talep etmiştim, ardından bakiye olarak çevirilmesi mümkün mü diye sorduğumda mümkün değil demişlerdi. Geçmiş olsun. Mağdur olmazsın fakat sürecin 3 Eylül'e uzaması kötü olmuş. Haste'nin indirimi o zamana kadar bitmez umarım.

Büyük ihtimalle halihazırda karta iade işlemi başlatıldığı için bunu geri çekmekte sıkıntı yaşıyorlar. Çözüm olarak nasıl bir yol izlediklerini kestiremedim tam.

Ben böyle durumlarda kendi sanal kartımla alışveriş yaptığım için problem yaşamadım. Ama bir keresinde karta iade talep etmiştim, ardından bakiye olarak çevirilmesi mümkün mü diye sorduğumda mümkün değil demişlerdi. Geçmiş olsun. Mağdur olmazsın fakat sürecin 3 Eylül'e uzaması kötü olmuş. Haste'nin indirimi o zamana kadar bitmez umarım.

Bitsede aradaki fark için yardımcı olacağız dediler.

Geri
Yukarı