Amazon mu? İtopya mi?

Aberforth.

Hectopat
AOC G2460PF monitörünü satın alacağım fakat sizce hangisinde ölü piksel çıkma ihtimali daha azdır? Daha önce alışveriş yapan varsa bilgilendirirse çok iyi olur. İki yerde de fiyat aynı neredeyse İtopya'da 30₺ fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon başka satıcıların distribütörlüğünü yapıyor önce kimden aldığına bak eğer çok güvenilir gelmezse İtopya'dan almanı tavsiye ederim muhattabın olacak kişi bulursun hiç yoktan.

Amazon gibi bir yeri İtopya ile karşılaştırmak, hakaret gibidir.
İkisinde de oran aynı ama Amazon' un sağlayacağı hizmeti başka hiç bir site veremez.

Amazon gibi bir yeri İtopya ile karşılaştırmak, hakaret gibidir.
İkisinde de oran aynı ama Amazon' un sağlayacağı hizmeti başka hiç bir site veremez.
O zaman bugün veriyorum amazondan. Hem daha hızlı gelir diye düşünüyorum itopyadan.
Amazon başka satıcıların distribütörlüğünü yapıyor önce kimden aldığına bak eğer çok güvenilir gelmezse İtopya'dan almanı tavsiye ederim muhattabın olacak kişi bulursun hiç yoktan.
Aoc G2460PF Monitör 24 inches TN: Amazon.com.tr satıcı Amazon tr yazıyo hocam sizde bi bakın isterseniz.

O zaman bugün veriyorum amazondan. Hem daha hızlı gelir diye düşünüyorum itopyadan.

Aoc G2460PF Monitör 24 inches TN: Amazon.com.tr satıcı Amazon tr yazıyo hocam sizde bi bakın isterseniz.
Amazon hızlı getiriyor, kampanya da bir kaç ürün almıştık yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta içerisinde kısa bi sürede gelmişti, şu korona durumunda bile mağdur etmeyeceğine eminim, iade, değişim ve garanti işlerinde kafan rahat olur. Aynı iki ürünü iade ettik birini Amazon diğerini Hepsiburada' ya Amazon 3 günde aide etti parayı hepsi burada da 2 ay geçti hala bekliyoruz mesela. Amazon bu konuda çok iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı