Amazon müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor

WHT

Decapat
Yer
İstanbul
Ürünüm kusurlu geldi müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorum. 5-6 saat kadar bekledim sohbete kimse bağlanmıyor. Mail gönderdim 2 gündür dönüş alamadım. Aramaya da cevap vermiyorlar. Bir sorun mu var? Sizde de böyle mi? Prime üyesiyim.

Ne zaman ulaşmaya çalışsam tık diye bağlanırım. 9:00 - 17:00 arası deneyin. Değil 5 saat, 5 dakika bile sürmüyor. Belki kasım indirimlerinden dolayı fazla yoğunlardır.

Ne zaman ulaşmaya çalışsam tık diye bağlanırım. 9:00 - 17:00 arası deneyin. Değil 5 saat, 5 dakika bile sürmüyor. Belki kasım indirimlerinden dolayı fazla yoğunlardır.

Benim de öyleydi ama son 3 gündür hiçbir şekilde bağlanamıyorum günün tüm saatlerini denedim açıkçası.

Şu anda da telefon ile arama talep etmiştim, 15 dakika sonra kendiliğinden kapattılar telefonu, kimse bağlanmadı.

2 gündür görüşüyorum hiç sorun yaşamadım. Sitesinden numara bırakınca onlar arıyor zaten.

Arama talep ettim müzik çaldı çaldı 15. dakikada kendiliğinden kapandı.
Sohbete bağlanıyorum, müşteri temsilcisi bağlanacak diyor, sorunu yazıyorum bekliyorum arkada pencere açık şekilde, 5 6 saat sonra biri bağlanıp orada mısınız yazıp çıkıyor. Pazar günü mail attım ona da bakan yok.
1701245443495.png

Arama talep ettim müzik çaldı çaldı 15. dakikada kendiliğinden kapandı.
Sohbete bağlanıyorum, müşteri temsilcisi bağlanacak diyor, sorunu yazıyorum bekliyorum arkada pencere açık şekilde, 5 6 saat sonra biri bağlanıp orada mısınız yazıp çıkıyor.
İlginç. Böyle bir durumla hiç karşılaşmamıştım. Hesabınla ilgili bir problem olabilir. Farklı bir hesaptan ve farklı bir tarayıcıdan dener misin? Bilerek bekletiyo da olabilirler.

İlginç. Böyle bir durumla hiç karşılaşmamıştım. Hesabınla ilgili bir problem olabilir. Farklı bir hesaptan ve farklı bir tarayıcıdan dener misin? Bilerek bekletiyor da olabilirler.

Şimdi Edge'den denedim yine bakan yok. Çok fazla kullanan biri de değilim. Kara listeye falan mı aldılar ne yaptılar anlamadım.

Çözümü zaman galiba, beklemekten başka bir seçenek bulamadım. Teşekkürler yardım etmeye çalışan arkadaşlara.

Şimdi Edge'den denedim yine bakan yok. Çok fazla kullanan biri de değilim. Kara listeye falan mı aldılar ne yaptılar anlamadım.

Çözümü zaman galiba, beklemekten başka bir seçenek bulamadım. Teşekkürler yardım etmeye çalışan arkadaşlara.

İade süresi 1 ay olması lazım Amazon'un sattığı ürünlerde. Bu yüzden biraz bekleyin sonra denersiniz.

Geri
Yukarı