SteelSeries müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar şu rezil markanın müşteri hizmetleri yok mu Türkiye'de? Yoksa ben mi bulamadım? Alalı bir sene oluyor kulaklığı, bozuldu. Şimdi de Rival 600'ün sol tıkı bir çalışıyor, bir çalışmıyor. Verilen paraya yazık cidden. Kiminle muhatap olmam gerekiyor şu an?

Rezil marka mı :D?

Bana göre rezil. Kaliteli olarak adlandırılan her markayı kullandım neredeyse en rezili bu çıktı. Kulaklığın Game kısmı aldıktan 6 ay sonra gg oldu sağdan daha çok ses gelmeye başladı, yine kulaklığın sağ tarafındaki kolonu tutan çivi kırıldı kulaklık kafamdayken (gayet standart bir kafaya sahibim) mouse desen padlerinin yapışkanı eskisi kadar iyi tutmuyor şimdi de sol tık çalışmaz oldu, üstüne üstlük Türkiye'de resmi olarak yoklar sanırım. Kendime kızıyorum şu an neden aldıysam...

Senin sorun yaşaman firmayı rezil yapıyor anlıyorum. Belki senin kullanış biçiminden dolayı bozulmuş olabilir mi?
Olamaz. Dediğim gibi şimdiye kadar çoğu markayı kullandım, hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım, aldığım teknolojik aletleri hat safada titizlikle kullanırım bundan eminim.

Olamaz. Dediğim gibi şimdiye kadar çoğu markayı kullandım, hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım, aldığım teknolojik aletleri hat safada titizlikle kullanırım bundan eminim.

Senin sorun yaşaman markayı rezil yapmaz. Ben de iki buçuk senedir kullanıyorum. Bir tık etmedi. Bu durumda ne yapacağız?

Teknoloji biraz da şans işidir. Sizin şanssız olmanız o markayı kötü yapmıyor. Steelseries gayet taş gibi markadır. Teknik servise gelecek olursak, aldığınız yere başvurun.

Burada adamın firmaya karşı kendince görüşlerini mi tartışacaksınız yardım mı edeceksiniz? Tartışma yapacaksanız tt kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı