Amazon "Payment revision needed" hatası

Baki Delibaş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon'daki kur normal dolar kurundan biraz daha fazla. Siparişin fiyatını TL ile görüntüleyerek ödemeniz gereken tam miktarı öğrenebilirsiniz. Ürünün fiyatı arttığı için verisi de artıyor doğal olarak.

Amazon'daki kur normal dolar kurundan biraz daha fazla. Siparişin fiyatını TL ile görüntüleyerek ödemeniz gereken tam miktarı öğrenebilirsiniz. Ürünün fiyatı arttığı için verisi de artıyor doğal olarak.
Fazladan 50TL daha yatırdım fakat yine aynı hatayı alıyorum. 1.121 TL gereken hesabımda 1.229 TL var ama halen siparişim onaylanmıyor. Sizce nerede yanlış yapıyor olabilirim ?

Ürün fiyatı 978 TL olarak görünmekte. En fazla 200 TL vergi çıksa yine çekmesi gerek. Sanırım ben bu işi beceremeyeceğim.

Ödeme konusundaki sorun için canlı destekten yardım isteyebilirsiniz. Oradan sizi bankanıza da yönlendirebilirler.
Yaşamış olduğum sorunla alakalı olarak mail attım. Lütfen bankanızla görüşün ve konuyla ilgili bilgi alın. Nakliye ücretinden feragat etmeyle ilgili olarak bir liderle irtibata geçtim. Sipariş sevk edildikten sonra nakliye ve taşıma ücretini hesabınıza geri ödeyeceklerini söylediler. Şeklinde dönüş yapıldı. Sanırım kargo parasını da hesaba yatırmam gerekiyomuş. Bundan önce gelen mailde bundan bahsedilmemişti.

Kargo ücreti silinmişse herhangi bir şekilde ödemeniz gerekmez. Sipariş bölümünden tüm ücretlerin göründüğü yerde Shipping & Handling: 0.00$ olması gerekmekte. Silinmişse tabi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı