Elektronik Amazon Prime Day İndirimleri bugün Başlıyor!

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 10B

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

Büyük ihtimalle saat 11 Temmuz 00.00 saatinde yani bu geçe başlayacak. Şimdi paylaşmamın sebebi bazı ürünler anlık olarak indirime giriyor ve stoku anında bitiyor. Önceden hazırlık yapmanız için şimdi paylaşıyorum. Kampanylaradan yararlanmanız için Prime üyesi olmanız şart, onun fiyatı da Nays ile alırsanız 20TL.

Son düzenleme:
Anasayfada hangi ürünlerin indirime gireceği gözüküyor. Tamamı değil tabii ama pek umudum yok benim indirimlerden. Eski fiyatlarına geri düşürürler diye düşünüyorum.

Bu kampanya ile çok ucuza geliyor kampanya bende olsa alırdım :(

Geçen senelerde güzel indirimler oldu mu?

Geçen senenin dolar kuru ile bu senenin dolar kuru bir değil geçen sene SD kart, flash bellek, Kitap, kulaklık gibi ürünlerde iyi indirim olmuştu. Bu sene ne olur belli olmaz.

Bu kampanya ile çok ucuza geliyor kampanya bende olsa alırdım :(

Geçen senenin dolar kuru ile bu senenin dolar kuru bir değil geçen sene SD kart, flash bellek, Kitap, kulaklık gibi ürünlerde iyi indirim olmuştu. Bu sene ne olur belli olmaz.

Hocam linkini attığınız hoparlör hakkında bir bilginiz var mı? Ben de hoparlör almayı düşünüyordum da incelemesini vs. bulamadım.

Hocam linkini attığınız hoparlör hakkında bir bilginiz var mı? Ben de hoparlör almayı düşünüyordum da incelemesini vs. bulamadım.
Bilmiyorum ama genelde markaya iyi demişler.

Geçen seneki indirim 18.00'da olmuştu. Yine aynı saatte olacağını düşünüyorum.
Edit: Linke şimdi baktım kendileri de gece yazmış.

Geri
Yukarı