Diğer Amazon Prime day indirimleri yardımlaşma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekil konu açarken Forumu kirletmiş olmuyor muyuz? Bir sürü indirim konusu sadece Amazon adına açılırsa kötü bir görüntü olur diye düşünüyorum. Ayrıyeten konu onaylanana kadar ürünlerin stokların bitmesi durumu da var yani linkleri buradan atmamız daha iyi olur diye düşünüyorum.
Üstüne her kullanıcı sadece 1 konuyu 30DK'da bir açabiliyor galiba.

Huawei/Honor Band serisinden uygun bir tane bulursam alacağım indirime girmişken. 🥹
Bu arada aklıma geldi; Samsung Galaxy Fit2 bilekliğim var sadece 1 kez kullandım :D Siz yine indirimlere bakın tabii ki ama eğer ilgilendiğiniz bir bileklikse yardımcı olabilirim size☺️

FPS oyunları için Wireless kulak üstü kulaklık arıyorum. Bütçe 3.000 TL az da olsa esnetebilirim. Gören duyan olur ve atarsa buraya sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:
Ben AirPods pro 2. Nesil için bekliyorum ama ne kadar indirim olacağını bilmiyorum. Eğer 300-400 tl bir şey ise hiç zaman kaybetmeyip almayı düşünüyorum. Bu üründe çok büyük indirim olur mu?

Ben AirPods pro 2. Nesil için bekliyorum ama ne kadar indirim olacağını bilmiyorum. Eğer 300-400 tl bir şey ise hiç zaman kaybetmeyip almayı düşünüyorum. Bu üründe çok büyük indirim olur mu?
Tahmin edemeyiz, bekleyip göreceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı