Prime Gaming ödüllerini alıp Prime'ı iptal etmek

44federal43

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Prime Gaming'den 39 lira ile üyelik alıp Prime Gaming'in verdiği LoL kapsülü ödülünü alıp geri üyeliği iptal edip para iadesi alsam bir şey olur mu yapan var mı aranızda?

Arkadaşlar ben Prime Gaming'den 39 lira ile üyelik alıp Prime Gaming'in verdiği LoL kapsülü ödülünü alıp geri üyeliği iptal edip para iadesi alsam bir şey olur mu yapan var mı aranızda?
Üyeliği iptal edince 1 ay geçerli oluyor, devam ediyor zaten. Yenilemeyi iptal etmiş oluyorsunuz yani.

Çok merak ediyorum o 40 TL iade edilse ne yapacaksınız? Adamların zaten verdiği 350 RP o fiyata yakın yanında Prime ayrıcalıkları da cabasıyken siz hala iade edip çakallık peşindesiniz. Böyleyken müstahak bize her şey.

Çok merak ediyorum o 40 TL iade edilse ne yapacaksınız? Adamların zaten verdiği 350 RP o fiyata yakın yanında Prime ayrıcalıkları da cabasıyken siz hala iade edip çakallık peşindesiniz. Böyleyken müstahak bize her şey.

Belkide yaşı küçük ailesi izin vermiyor, çocukta istiyor. Bunun neresi seni ilgilendiriyor? Şirket zaten bunları aklına getirerek tasarlıyor, istese yapmaz değil mi? Millete laf atmak için her şeyi yapıyorsunuz ya da yaşı büyük vermek istemiyor sanamı kaldı koskoca şirketin derdini paylaşmak? Adamlar biliyordur zaten bu olanları.

Belkide yaşı küçük ailesi izin vermiyor, çocukta istiyor. Bunun neresi seni ilgilendiriyor? Şirket zaten bunları aklına getirerek tasarlıyor, istese yapmaz değil mi? Millete laf atmak için her şeyi yapıyorsunuz ya da yaşı büyük vermek istemiyor sanamı kaldı koskoca şirketin derdini paylaşmak? Adamlar biliyordur zaten bu olanları

Yazmama bile gerek yok YalnızOyuncu2. Sen de elbet bir gün büyüyüp aklın erince farklı şekilde bakarsın bunlara.

Geri
Yukarı