Prime Gaming Ocak 2022 Oyunları Sızdırıldı!

Makaleler
18
Yer
İzmir
Avusturya menşeli olan PreisJaeger. At sitesine göre WRC7, Two Point Hospital, Abandon Ship, In Other Waters ve Paper Beast oyunları bedavaya verilecek. Açıkçası, biraz hayal kırıklığı oldu.
Kaynak: Amazon Prime Gaming May Offer 5 Games in January

Son düzenleyen: Moderatör:
15 TL
31,25 TL
16 TL
12,5
13,5

Teorik olarak 7,90 TL'ye 88,25 TL'lik ücretsiz üyelik + Twitch 1. seviye abonelik (fiyat bilmiyorum) 10 TL desek + 2 ayda bir ücretli kargolu bir şeyi ya da Prime'a özel kategorisinden bir şeyi alsanız ve indirimi 10 TL olsa 5 kar diyelim ay başına. İzlediğiniz film vs. için para saymıyorum zaten.

103,25 - 7,90 = 95,35 TL kâr gibi ama şöyle de bir gerçek var. Normal zamanda bu oyunların hiçbirine gidip para vermem. Film dizi için Netflix kullanan biri için Amazon'a özel ufak şeyler sadece "ekstra" olabilir. Twitch'te abonelik olayı ise Twitch kullananlar için iyi olabilir ama normal zamanda izlemeyen biri için sadece YouTube ya da başka platformda birini izlerken destek amaçlı abonelik aracı. Kısaca aslında bir tuzak var ancak tuzağa düşmek çok kârlı geldiğinden ben de Prime abonesiyim.

Oyun içi hediyeleri saymadım, LoL'de RP, TFT'de öz-kutu, WoT'de tanklar gibi şeyleri de katarsak bu zaman öldürücü şeylere çekmesinin cazibesi çok daha fazla oluyor.

15 TL
31,25 TL
16 TL
12,5
13,5

Teorik olarak 7,90 TL'ye 88,25 TL'lik ücretsiz üyelik + Twitch 1. seviye abonelik (fiyat bilmiyorum) 10 TL desek + 2 ayda bir ücretli kargolu bir şeyi ya da Prime'a özel kategorisinden bir şeyi alsanız ve indirimi 10 TL olsa 5 kar diyelim ay başına. İzlediğiniz film vs. için para saymıyorum zaten.

103,25 - 7,90 = 95,35 TL kâr gibi ama şöyle de bir gerçek var. Normal zamanda bu oyunların hiçbirine gidip para vermem. Film dizi için Netflix kullanan biri için Amazon'a özel ufak şeyler sadece "ekstra" olabilir. Twitch'te abonelik olayı ise Twitch kullananlar için iyi olabilir ama normal zamanda izlemeyen biri için sadece YouTube ya da başka platformda birini izlerken destek amaçlı abonelik aracı. Kısaca aslında bir tuzak var ancak tuzağa düşmek çok kârlı geldiğinden ben de Prime abonesiyim.

Oyun içi hediyeleri saymadım, LoL'de RP, TFT'de öz-kutu, WoT'de tanklar gibi şeyleri de katarsak bu zaman öldürücü şeylere çekmesinin cazibesi çok daha fazla oluyor.
Amazon çok farklı bir dünya gerçekten. 20. kattan düşse kırılmayacak yumuşak plastik bir ürün için kocaman kutuya koyup etrafına bolca kağıt sarmışlardı. Prime içerikleri çok zengin değil ama değişik şeyler izlemek için gayet ideal. Verilen oyunlar (özellikle Apex Legends için aylık içerikler) göz önünde bulundurulduğunda parasını her şekilde hak ediyor. Örnek vermek gerekirse Netflix'e 30₺~ para verip izlemediğimde boşa gittiğini düşüneceğime, Prime'a 8 lira verip içeriğe boğulmak daha mantıklı geliyor. Her ay ''Bu 8 lira neymiş ya'' dedirtip ufak bir kalp krizi geçirtiyor ama, yine de değer. :D

@AidenPearce Kötü demedim zaten ama tüketimle ilgili tuzağı dikkat çekiyor. Yani aslında para verilmeyecek oyunlarla insanları kandırması vs. gibi durumlar var ama sonraki ay hemen durumu düzeltir gibi Battlefield 1-5 ve NFS veriyor gibi tuhaf durumları var. Anlamıyorum neye göre nasıl böyle veriyor ama hoş, oynamasam da AAA oyunlarım oluyor. Bir gün canım isterse açıp bir sürü oyun oynayabilirim.

EA Games'le bir anlaşmaları var, bir yetkili 2022 de de EA oyunları görülecek dedi, bu oyunlar tutmaz, bana kalırsa Originden Jedi Fallen verir, Epic'ten de orta düzey bir oyun gelir.

Amazon çok farklı bir dünya gerçekten. 20. kattan düşse kırılmayacak yumuşak plastik bir ürün için kocaman kutuya koyup etrafına bolca kağıt sarmışlardı. Prime içerikleri çok zengin değil ama değişik şeyler izlemek için gayet ideal. Verilen oyunlar (özellikle Apex Legends için aylık içerikler) göz önünde bulundurulduğunda parasını her şekilde hak ediyor. Örnek vermek gerekirse Netflix'e 30₺~ para verip izlemediğimde boşa gittiğini düşüneceğime, Prime'a 8 lira verip içeriğe boğulmak daha mantıklı geliyor. Her ay "bu 8 lira neymiş ya" dedirtip ufak bir kalp krizi geçirtiyor.
Amazon çok farklı bir dünya gerçekten. 20. kattan düşse kırılmayacak yumuşak plastik bir ürün için kocaman kutuya koyup etrafına bolca kağıt sarmışlardı. Prime içerikleri çok zengin değil ama değişik şeyler izlemek için gayet ideal. Verilen oyunlar (özellikle Apex Legends için aylık içerikler) göz önünde bulundurulduğunda parasını her şekilde hak ediyor. Örnek vermek gerekirse Netflix'e 30₺~ para verip izlemediğimde boşa gittiğini düşüneceğime, Prime'a 8 lira verip içeriğe boğulmak daha mantıklı geliyor. Her ay "bu 8 lira neymiş ya" dedirtip ufak bir kalp krizi geçirtiyor ama, yine de değer. :D

Ben daha 3. aydayım 24 TL'ye şimdiden zaten oynamak istediğim ama pahalı diye korsan yola başvurmayı düşündüğüm yaklaşık 1000 TL değirinde 5-6 oyun aldım, bir paket sigara 20 lira olduğu yerde oyuncular için 8 TL hiçbir şey değil.
Ama, yine de değer.

Geri
Yukarı