Çözüldü Amazon Prime hızlı kargo özelliği nasıl kullanabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar,
Amazon Prime aldım. Ürün sipariş edeceğim, bildiğim kadarıyla da Prime üyelerine hız konusunda avantaj varmış. Yanlış biliyor da olabilirim, bu özelliği nasıl kullanabilirim? Biraz bakındım da göremedim, bir yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Eğer ürünü satan firma Amazon Lojistik kullanıyorsa kargo kısmında ekspress teslimatı seçmeniz yeterli olur. Eğer klasik kargolarla gönderiyorsa kullanamazsınız bu özelliği.
@ItsAllGoodman, anlıyorum. Biliyorum fazla soru sordum, son sorum olacak. Ödeme seçeneğinden sonra kargo kısmına gelince eğer varsa o tiki işaretlemeliyim, değil mi? Vaktini ayırdığın için çok teşekkür ederim.

@ItsAllGoodman, anlıyorum. Biliyorum fazla soru sordum, son sorum olacak. Ödeme seçeneğinden sonra kargo kısmına gelince eğer varsa o tiki işaretlemeliyim, değil mi? Vaktini ayırdığın için çok teşekkür ederim.
1638377027580.png

Normalde burada 2 seçenek oluyor ekspress ve standart olmak üzere ama yoğunluktan dolayı ekspress kargo şu an kapalı sanırım. Varsayılan olarak eğer mevcutsa ekspress seçeneği seçili oluyor. Yine de sipariş vere basmadan önce kontrol etmek iyi olabilir.

Geri
Yukarı