Amazon Prime ile kargo siparişi

pankynindişi

Centipat
Üye girişi yapmadığım zaman bunu gösteriyor. Dün akşam sipariş verdim Prime üyesiyim fakat kargo takibi kısmında böyle gözüküyor. Neden böyle bir bilgisi olan var mı? İstanbul'da oturuyorum ve benimle aynı yerde oturan arkadaşıma ertesi gün direkt kargo geliyor.

1620130692344.png

1620130738805.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa gördüm böyle bir şey. Özellikle Prime çok hızlıdır normalde. Satıcı Amazon'un kendisi miydi? Ürün Amazon Türkiye'de stoktan mı geliyor yoksa Almanya vb. başka ülkelerden mi?

Eğer satıcı amazonsa, yani alacağınız ürünün sayfasında bu
1620131475716.png
ibare varsa ve üyeliğiniz ile satın aldıysanız Prime ile gelmesi lazım.

Dosya Ekleri

• 1620131473033.png
    1620131473033.png
    742 bayt · Görüntüleme: 71
İlk defa gördüm böyle bir şey. Özellikle Prime çok hızlıdır normalde. Satıcı Amazon'un kendisi miydi? Ürün Amazon Türkiye'de stoktan mı geliyor yoksa Almanya vb. başka ülkelerden mi?

Amazon TR'den satın aldım Türkiye'den geliyor.
Eğer satıcı amazonsa, yani alacağınız ürünün sayfasında buEki Görüntüle 1006815ibare varsa ve üyeliğiniz ile satın aldıysanız Prime ile gelmesi lazım.

Prime üyeliğim var satın alırken yanında Prime işareti de vardı ekstra bir şey seçmedim.

Satıcı Amazon ise hemen kargoya veriyorlar. Kargo kodu verildiyse kontrol et. Dün satıcısı Amazon olan ürün söyledim ve yarın ulaşacak.

Satıcı Amazon ise hemen kargoya veriyorlar. Kargo kodu verildiyse kontrol et. Dün satıcısı Amazon olan ürün söyledim ve yarın ulaşacak.

Kargo kodu verildi giriyorum fakat böyle bir şey yok yazıyor.
Hocam ürünü atabilir misiniz?

Bize ulaşın bölümünden yardımcı olunmasını istediğiniz konuyu seçip, durumunuzu izah edin. Gerekli açıklamayı veya yardımı yapacaktırlar.

Sipariş edersem 2 gün içinde ulaşacak görünüyor. Gösterim hatalı olabilir. Destek ile görüşürsen daha faydalı olacaktır.

1620131890856.png

Yeni konular

Geri
Yukarı