Amazon Prime Kart Bilgilerini Vermek Zararlı mıdır?

RecepY.

Hectopat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Merhaba saygıdeğer okurlar. Steam'e girdim ve Paladins isimli oyunu indirdim. Zevkine gireyim dedim. Girdikten sonra Twich Prime'a üye olursanız ücretsiz itemler falan vereceklerini söyleyen bir reklam panosuyla karşılaştım. Olay bundan sonra başlıyor... Twich Prime'a üye olabilmek için önce Amazon Prime'a üye olmam gerektiğini belirten bir ibare çıktı. Velhasıl kelam üye oldum yalnız Twich Prime'a üyeliğimi ekleyemedim. Artı olarak Amazon'da bu Prime'ın 7 gün boyunca ücretsiz olduğunu belirtiyordu, bildiğiniz üzere 30 gün olması lazım. İlk gariplik burdaydı. Ben Amazon müşteri hizmetleriyle görüştüm "neden ekleyemiyorum ben bunu ?" diye. O da dedi ki: "Hesabınıza ilk önce 1 dolar yüklemeniz gerekli ancak ondan sonra ekleyebilirsiniz." dedi. Şimdi ben bunlara kart bilgimi verdim. Elhamdülillah kartımda para yoktu. Ben bu işten caydım ve Amazon Prime üyeliğimi iptal etmek için Amazon'a girdiğimde Amazon bana Amazon Prime üyesi olmadığımı söyledi. 2. gariplikte bu. E şimdi ben bu adamlara kart bilgimi verdim nasıl bu işin altından kalkarım bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı