Prime Video Amazon Prime ya da YouTube Originals içerik önerisi

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. YT Premium ve Amazon Prime üyeliğim sebebiyle her iki platforma da erişebiliyorum fakat ikisine de hiç bakmadım. İzlememi önerdiğiniz içerik var mıdır? Teşekkürler.

Merhabalar. Yt Premium ve Amazon Prime üyeliğim sebebiyle her iki platforma da erişebiliyorum fakat ikisine de hiç bakmadım. İzlememi önerdiğiniz içerik var mıdır? Teşekkürler.

Invincible'a göz atabilirsin, Amazon Prime'da bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konusu nedir acaba? İzleyip de sürprizbozanla karşılaşmak istemiyorum.

Süper kahraman dizisi diyebilirim fakat diğerlerinden biraz farklı :D Çizgi film grafiklerinde ama acayip derece de dehşet kan vs. içeriyor. Birkaç bölüm izleyince bayağı sarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Süper kahraman dizisi diyebilirim fakat diğerlerinden biraz farklı :D Çizgi film grafiklerinde ama acayip derece de dehşet kan vs. içeriyor. Birkaç bölüm izleyince bayağı sarıyor.
Süper kahramansı şeylerden ziyade normal hayat akışındaki içeriklerden daha çok hoşlanıyorum :) Yine de öneriniz için çok teşekkür ediyorum.

O halde izleyip de şiddetle önerdiğim dizileri size belirteyim:
  • Solos (Dizi)
  • The Tomorrow War (Film)
  • Upload (Dizi)
  • Mr. Robot (Dizi) [Altyazıları ile alakalı biraz problem vardı fakat son baktığımda sorunlar giderilmişti.]
  • Fear The Walking Dead (Dizi)
  • Big Momma's House Serisi (Film) [İlk filmde çeviri çok iyi fakat serinin kalan filmlerinde altyazı sorunu var.]
Bütün bunlar benim izleyip de tavsiye ettiklerim. Diğer yandan bir de The Office dizisini izlemeye başlayacağım. Kendisi güzel mizaha sahip bir seri ve çokça öneriliyor. 1-2 bölüm izlememe rağmen tavsiye edeceğim bir seri.

Son olarak diziler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yapmanız gereken basit. Prime Video'da dizi detayları yer almakta. Dilerseniz oradan tek tek açıklamalarını okuyup ona göre başlayabilirsiniz. Örnek görseli de aşağıya ekledim.

1629221797235.png

O halde izleyip de şiddetle önerdiğim dizileri size belirteyim:
  • Solos (Dizi)
  • The Tomorrow War (Film)
  • Upload (Dizi)
  • Mr. Robot (Dizi) [Altyazıları ile alakalı biraz problem vardı fakat son baktığımda sorunlar giderilmişti.]
  • Fear The Walking Dead (Dizi)
  • Big Momma's House Serisi (Film) [İlk filmde çeviri çok iyi fakat serinin kalan filmlerinde altyazı sorunu var.]
Bütün bunlar benim izleyip de tavsiye ettiklerim. Diğer yandan bir de The Office dizisini izlemeye başlayacağım. Kendisi güzel mizaha sahip bir seri ve çokça öneriliyor. 1-2 bölüm izlememe rağmen tavsiye edeceğim bir seri.

Son olarak diziler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yapmanız gereken basit. Prime Video'da dizi detayları yer almakta. Dilerseniz oradan tek tek açıklamalarını okuyup ona göre başlayabilirsiniz. Örnek görseli de aşağıya ekledim.

Eki Görüntüle 1141015
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Amazon Prime'ı ilk kez kullandığım için böyle bir özelliğin varlığından da haberim yoktu. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum :)

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Amazon Prime'ı ilk kez kullandığım için böyle bir özelliğin varlığından da haberim yoktu. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum :)

Ayrıca daha iyi bir deneyim yaşamak için de uygulamasını kullanabileceğinizi unutmayın. Onu da aşağıdan indirebilirsiniz.

Son olarak belirttiğim içerikleri izledikten sonra fikrinizi belirtirseniz sevinirim :)

Ayrıca daha iyi bir deneyim yaşamak için de uygulamasını kullanabileceğinizi unutmayın. Onu da aşağıdan indirebilirsiniz.

Son olarak belirttiğim içerikleri izledikten sonra fikrinizi belirtirseniz sevinirim :)
Umarım o zamana kadar Sosyal'den tekrar uzaklaşmamış olmam okullardan dolayı :) Verdiğiniz tüm bilgiler için tekrardan teşekkür ederim 😇

Geri
Yukarı