Elektronik Amazon satıcılı Buds FE 1.185 TL!

Kulaklık geldi genel görüşümü yazayım. Ses kalitesi beklediğimden iyi çıktı. ANC kötü, sesi tamamen kesmiyor. Bağlantı mesafeside biraz sorun, yan odaya gittim müzik hemen kesilmeye başladı. Bu son diyeceğim sizi almaktan korkutmasın herkesin kulak yapısı farklıdır. Silikonu beni biraz rahatsız etti. Ama alışılır duruyor. Yine de başka bir silikonla deneyeceğim.
Bu yazdıklarım dışında bir sorun göremedim. Minimal, kullanması inanılmaz basit bir kulaklık. Dokunmatiğide çok iyi, çok kullanışlı.
Bluetooth'u bende bayağı uzun mesafelere kadar çekiyor hocam, hatta daire içinden asansöre kadar bile çekiyor. Tuhaf olmuş biraz Bluetooth mesafesi hakkında deneyiminiz.

ANC veya ANC kapalı modlar arasında neredeyse fark yok.
Şu anda kulağımda ve ANC kapalı açık arasında ciddi bir fark mevcut, parmak şıklatmaları falan komple kesiyor mesela ANC açılınca. Ve ANC açıkken biri yanımda olunca sesi neredeyse duyulmuyor, ANC kapatınca duyulabilir hale geliyor. Size gelen ürünler sorunlu olabilir mi diye düşündürtmedi değil açıkçası.

Bluetooth'u bende bayağı uzun mesafelere kadar çekiyor hocam, hatta daire içinden asansöre kadar bile çekiyor. Tuhaf olmuş biraz Bluetooth mesafesi hakkında deneyiminiz.

Şu anda kulağımda ve ANC kapalı açık arasında ciddi bir fark mevcut, parmak şıklatmaları falan komple kesiyor mesela ANC açılınca. Ve ANC açıkken biri yanımda olunca sesi neredeyse duyulmuyor, ANC kapatınca duyulabilir hale geliyor. Size gelen ürünler sorunlu olabilir mi diye düşündürtmedi değil açıkçası.
Hocam senin buds FE olduğuna emin misin? 😁

Hocam senin kulağını rahatsız ediyor mu? Benim kulağı hafiften ağrıtıyor. Alışırım diye düşünüyorum bir süre kullanacağım. ANC'yı açmanın gerçekten bir anlamı yok. Aksine pil yiyor.

Kulak içi silikonlu kulaklıklarda benim bildiğim o ağrı olayı hep oluyor. Evet bunda da 1 2 saat taktıktan sonra rahatsız etmeye başlıyor ama çok az dediğim gibi diğer kulaklıklara göre en konforlusu bu benim deneyimlerim arası.

ANC kapalı ile ortam sesi açık (transparan mod) modları karıştırmıyorsunuz değil mi? Çünkü ürün ayarlarını değiştirmediyseniz basılı tutunca ANC açık ve transparan modlar arası geçiş yapıyor onda tabii fark var. Ama ANC açık kapalı modları arası kayda değer ses farkı hissedemedim.

ANC kapalı ile ortam sesi açık (transparan mod) modları karıştırmıyorsunuz değil mi? Çünkü ürün ayarlarını değiştirmediyseniz basılı tutunca ANC açık ve transparan modlar arası geçiş yapıyor onda tabii fark var. Ama ANC açık kapalı modları arası kayda değer ses farkı hissedemedim.
Hayır karıştırmıyorum tabii ki. Uygulamadan değiştiriyorum.

Geri
Yukarı