Amazon.tr'den kitap alınır mı?

@saphary
Telefondan uygulamasını indirin ve oradan satın alınca ücretsiz oluyor. Alışveriş yaptım sıkıntı çıkmadı, güvenilir sayılır fakat güvenemezseniz bu sitelerde iyi.

Bkmkitap.com'u uzun zamandır kullanıyorum kitap yamulmuş falan olursa WhatsApp'den mesaj atıyorum hemen ilgileniyorlar ayrıca 3 - 5 kitap alıyorum 7 - 8 tane ayraç yolluyorlar bende koleksiyonunu yapıyorum. :)

Ben 6 kitap aldım, 1 ayraç gönderdiler.
En son 4 adet kitap almıştım ve 4'den fazla ayraç gelmişti ondan önce Sherlock Holmes'ün 5'li setini almıştım ve sanırım 7 tane ayraç gelmişti sanırım bana kargoyu yollayan kişi beni seviyor. :)

Ben 6 kitap aldım, 1 ayraç gönderdiler. Kitap yamulmuş olduğunda ne yapıyorlar?
WhatsApp'den kitap'ın hasarlı olduğunu söylüyorum PTT'den ücretsiz yollayın değiştirelim diyorlar hiç sıkıntı yaşamadım.

Oradan kitap alınır mı?
Alınır.
İninal kart ile alışveriş yapabiliyor muyum?
Denemedim ama yapılabilmesi lazım.
Amazon Türkiye'nin sattığı ürünler Gebze'den geliyor. Standart vergilendirme neyse o olur. Gümrük vergisi vb. olmaz ürün yurt dışından gelmediği için.
Hem bir kitaba özen gösterirler mi?
Amazon Türkiye, MNG Kargo ile çalışıyor. Bu, daha çok kargo firmasıyla alakalı bir şey.
Kaybolup gider mi?
Çok düşük bir ihtimal ama yine kargo firmasıyla alakalı bir şey.

Düzenli olarak kullanıyorum bir sıkıntı yaşamazsınız. Hatta kargolama konusunda hepsiburadanın önündeler. Hepsiburada normal kutuya kitabı atarken amazon kağıda sarıyor zarar görmesin diye.

Düzenli olarak kullanıyorum bir sıkıntı yaşamazsınız. Hatta kargolama konusunda hepsiburadanın önündeler. Hepsiburada normal kutuya kitabı atarken amazon kağıda sarıyor zarar görmesin diye.
Bkmkitap'da havalı poşete sarıyor genel olarak internette en ucuz ya Amazon ya da Bkmkitap oluyor geçenlerde Şeker Portakalı adlı kitaba bakmıştım Amazon'da daha ucuzdu kitap alacaksanız ya Bkmkitap ya da Amazondan alın. (Amazonu hiç kullanmadım ama çok kullanıcısı var problem yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.)

Bkmkitap'da havalı poşete sarıyor genel olarak internette en ucuz ya Amazon ya da Bkmkitap oluyor geçenlerde Şeker Portakalı adlı kitaba bakmıştım Amazon'da daha ucuzdu kitap alacaksanız ya Bkmkitap ya da Amazondan alın. (Amazonu hiç kullanmadım ama çok kullanıcısı var problem yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.)
Evet Bkmkitap güzel bu konuda. Özellikle çoğu aylarda kargoyu 1 TL yapıyorlar. Ama PTT Kargo tabi sabır testi 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı