Amazon İptal ve Para İadesi

Foşix Mergen

Hectopat
Durum biraz garip ben RAM almıştım Amazon'dan iptal talep ettim ve sağ olsunlar paramı hemen iade edip hemende iptal ettiler lakin bugün elime kargo geldi paramı iade etmelerine rağmen kargodan RAM geldi bende kargoya gidip olayı anlattım ve gönderen kargo şirketinin fatura kesme kotası dolduğu için gönderemediler ve bana satıcına iade talebi oluştur dedi bende iletişime geçtim iade talep ettim ve bekliyorum mail gelmesini. Tavsiye verebilirsiniz.

Muhtemelen Amazon bu ilginiz için belleği ücretsiz tarafınızda kabul edebilir. Bazı şirketler insanların bu iyiliği için ürünleri geri almayabiliyor.

Hocam sende 3600 kullanıyorsun bende alacağımda 3000MHz Corsair vengance LPX'i 3200 ya da 3600 yapabilir miyim anakartım destekler Tomahawk Max ya da a Pro Max alacağım belki de indirime girerse Gaming modelini alırım
Ne tavsiyesi bekliyorsun ? Birinin yollama demesini mi ? Mail bekleyin.
teşekkürler yapmam gereken başka bir şey varmı diye açtım forumu birde beniml aynı sorunu yaşayan varmı diye
Profil foton ile tavrın birbirine çok uyuyor :)

Ama arkadaş haklı. Bekleyin siz de.
teşekkürler

Satıcı amazon değil büyük ihtimalle iptal ettiğinizi görmeyip kargo çıkışı sağlamıştır. Aynen geri gönderin.
doğru düzgün oku şu yazıyı satıcı amazon değil aldığım site amazon birde ne yazıyor bak yukarıda kargoya gittim sipariş teslim edilmiş faturası kesilmiş olduğu için tekrar fatura kesmek gerekiyormuş ve gönderen kargo şubesinde fatura kesme kotası dolduğu için fatura kesemiyorlarmış adam benden satıcıdan iade talebi iste dedi

Bende onu diyorum zaten satıcı Amazon değil iptal ettiğinizi görmeyip kargo çıkışı sağlamış. Yapmanız gereken tek şey aynı adrese geri gönderip satıcıyada bilgilendirme mesajı yollamak başka kargo firması ile karşı ödemeli olarak da yollayabilirsiniz veyahut beklersiniz satıcı kargo kodu verir o şekilde yollarsınız başka yapmanız gereken bir şey yok.

Bende onu diyorum zaten satıcı Amazon değil iptal ettiğinizi görmeyip kargo çıkışı sağlamış. Yapmanız gereken tek şey aynı adrese geri gönderip satıcıyada bilgilendirme mesajı yollamak başka kargo firması ile karşı ödemeli olarak da yollayabilirsiniz veyahut beklersiniz satıcı kargo kodu verir o şekilde yollarsınız başka yapmanız gereken bir şey yok.
tamam başka kargo şirketi ile yollanıyormu bilmiyodum aynı şekilde o kargo şirketinede olayı anlatıp vericem kargoyu ozoman

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı