Amazon TR'den ürün almak

Genelde Kolay Gelsin diye bir firmayla gönderiyor ve baya iyiler teslimat konusunda. Bir kere bana da garip isimli bir kargo söylemişlerdi ama Aras Kargo getirmişti kargomu. Belki öyle olur senin de.

AGT Kurye ile Papara kartımı 3 ayda alabildim.
Kardeşime hiç gelmedi, para iadesi de alamadık.
AGT kurye senelerin firması.
Gördüğüm en iğrenç kurye firması, 4 kez kullanmaya çalıştık toplam olarak ama hiçbiri gelmedi.
Kolay Gelsin firması getirseymiş iyiymiş.
Kolay Gelsin de şimdiye kadar Türkiye'de gördüğüm UPS'den sonraki en iyi kargo firması.

Bugün 8.31'de dağıtıma çıkmış bakalım ne zaman gelecek cumartesi gecesi saat 4-5 gibi sipariş vermiştim.
Saat 13.30 gibi kargoyu babam aldı dediğine göre kutusunda hasar yok gibi memnunum diyebilirim.

Son düzenleme:
Amazon'dan ürün aldıysan sorun olmaz. Belirtilen tarihten önce geldiğine kaç defa şahit oldum. Bölgeye göre kargo ile çalışıyor.

Burdan ve şikayetvardan anladığım kadarıyla yaşanan sorunlar hep Papara kartla ilgili. Ben de sorun yaşamamıştım konu sahibi de sorun yaşamamış sevindim. İyi forumlar.
Kardeşime hiç gelmedi, para iadesi de alamadık.

Gördüğüm en iğrenç kurye firması, 4 kez kullanmaya çalıştık toplam olarak ama hiçbiri gelmedi.

Amazon'un kendi deposundan yollanan ürünler %99 sıkıntısız gelir. Anladığım kadarıyla kargo firmalarıyla kurumsal ve sıkı nitelikte anlaşma yapılmış. Atıyorum ''A'' firmasından aldığınız ürünün kargosu bölgenizdeki sorunlu ''B'' isimli kargo firmasıyla hep sorunlu geliyor, ya da teslim olmuyor. İşin içine Amazon girdiğinde ''B'' isimli kargo firması mucizevi bir şekilde sorunsuz hizmet veriyor. Bu sebepten gerekirse 3-5 fazla verip ürünleri her zaman Amazon'dan ve kendi depolarından almaya çalışın. Hizmet kalitesi zaten ortada, stoklar da yavaş yavaş oturmaya başladı. Çevremde mecbur kalmadıkça kimseye Amazon dışı ürün aldırmıyorum.

Geri
Yukarı