Amazon Türkiye Açıldı

Bence kur konusu pek güven vermediğinden şimdi açıldı. İlerisi için pek net görüş yok.

@117084 @Silinen üye İnanın, duvara konuşsanız daha çok cevap alırsınız. "Üzgünüz, sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı?" yazmak dışında yaptıkları bir şey yok. Gerekli yerlere şikayet ediyorum ve etmeye de devam edeceğim. Öncelikle danışma hatlarını ve düzeni sağlamaları gerekiyor. Resmen mahalle bilgisayarcısı gibi, kendi çıkarları için her şeyi yok sayar durumdalar.

Sabah 5 civarı bu satıcının tüm ürünlerine komik rakamlar girdiğini gördüm iptal olur diye almadım.
Merak ettim siparişiniz ne durumda?
Evet, siparişim bildirilmeden iptal edildi. 1.887 TL olan sipariş iptal ettirilmedi arkadaşım almıştı.

Dosya Ekleri

• amazonsıparıs.png
    20,5 KB · Görüntüleme: 95
Şuan Hepsiburada da 3.500 TL fiyat bandında Asus PG248Q 1.887 TL ben 604 TL şans eseri aldım elinizi çabuk tutun 10 adet kaldı.
Şu mesajı noktalama işaretlerine uygun olarak tekrar yazar mısın? Hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…