Amazon Türkiye Açıldı

Ya bence yanlış zamanda açıldı. Daha erken açılmalıydı. Ya da kur düştükten sonra açılmalıydı. Fiyatlar diğer siteler ile çok yakın.
Şu an sitede bazı şeylerin oturmadığını görüyoruz. Kredi kartı alışverişi yeterince güvenli hale getirilmemiş. Ürün sayısı yeterince çeşitliliğe erişmemiş. Kurun durumu zaten ortada. Arkadaşların dediği gibi açılışa özel indirim de yok.
2018 Şubat ayında bayağı bir haberi yapılmıştı. Amazon geliyor diye. Sonra hazirana ertelendi diye haberleri yapıldı. Bu erteleme haberleri tüketicinin keyfini kaçırır beklentisini kırar. Bende de böyle bir durum oldu. Tek avantajı müşteri memnuniyetini önem veren bir firma olmaları. Umarım ülkemizde de bu konuya gereken hassasiyet gösterilir.

Bence kur konusu pek güven vermediğinden şimdi açıldı. İlerisi için pek net görüş yok.

@117084 @Silinen üye İnanın, duvara konuşsanız daha çok cevap alırsınız. "Üzgünüz, sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı?" yazmak dışında yaptıkları bir şey yok. Gerekli yerlere şikayet ediyorum ve etmeye de devam edeceğim. Öncelikle danışma hatlarını ve düzeni sağlamaları gerekiyor. Resmen mahalle bilgisayarcısı gibi, kendi çıkarları için her şeyi yok sayar durumdalar.

Screenshot_42.jpg

Screenshot_43.jpg

Screenshot_44.jpg

Screenshot_45.jpg

Sabah 5 civarı bu satıcının tüm ürünlerine komik rakamlar girdiğini gördüm iptal olur diye almadım.
Merak ettim siparişiniz ne durumda?
Evet, siparişim bildirilmeden iptal edildi. 1.887 TL olan sipariş iptal ettirilmedi arkadaşım almıştı.

Dosya Ekleri

• amazonsıparıs.png
    amazonsıparıs.png
    20,5 KB · Görüntüleme: 94
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı