Amazon Türkiye alışveriş deneyimim

@STR4NGE, 50 sent bile etmiyor hocam.
1639994200113.png

Prime olarak hem kargo hem de birçok ayrıcalığımız oluyor. Film, oyun vs. gibi birçok ayrıcalığı var. Aylık 8 TL hiç para bence. Ekmek olmuş zaten 2 TL.

Amazon Türkiye üzerinden iki sefer alışveriş yaptım. Prime üyesiyim, Prime olarak aldığım ürünlerim ertesi gün hemen geliyor. Muazzam bence. Fiyat konusunda da bazen pahalı olabiliyor, diğer sitelerden kıyaslama yapılarak tercih edilebilir. Prime olmayan ürünüm 2 iş günü içerisinde gelmişti bence muazzam bir süre.

Kargolama konusuna gelecek olursak özenle kargolanıyor, iki seferde de ürünlerim bir zarar görmedi. Sadece bir sefer hafif kapağında buruşma vardı, o kadar da olur önemli değil. Yeterince hızlı ve özenli kargolaması var. Tercih edilebilir.

Onun dışında 5 üründe %5, 10 üründe de %10 indirim yapılıyor. 10 ürün indirimi sadece Prime üyelerine özeldir. Gönül rahatlığıyla Amazon Türkiye bence tercih edilebilir. Puanım 10 üzerinden 10. Belki bu siteden alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar olursa diye konusunu açmak istedim.

Amazon'u uzun bir süredir kullanıyorum Prime üyesi olarak tanıdığı ayrıcalıklar müthiş bence her fiyat bandında taksit imkanı sunması artı bir özellik Hepsiburada gibi diğer firmalarda belli bir fiyat üstünde alışveriş yaparsan taksit imkanı tanınıyor Prime Games ve video uygulamalarından yararlanma olayını saymıyorum bile teşekkür Amazon.

Sipariş ettiğim Katar Pro XT ürünü 10 gün içinde geldi nerdeyse üstelik prime üyeliğim var :). Davalık oluyorduk neredeyse fakat ürün hakkında bir kıyak geçtiler o yüzden kalbimi kazandılar. Ürünün fiyatını direkt olarak kartıma geri yatırdılar üstelik ürünü de gönderdiler bizden olsun dediler.

Geri
Yukarı