Amazon Türkiye Güvenilir Mi?

Salih!

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yorumlarda birçok şikayet gördüm. Alışveriş yapan varsa sıkıntı yaşadınız mı hiç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Türkiye de diğer alışveriş siteleri gibi farklı mağazalara sahip. Mağaza puanına göre değerlendirmek gerekiyor. Amazon tr mağazası ve bazı markaların yetkili mağazaları güvenilir, butik mağazaları filtreden geçirmek gerekiyor.

Eğer ürün amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir yazıyorsa güvenle alışveriş yapabilirsiniz ben ilk olarak cep telefonumu oradan almıştım adamlar telefonun kutusunu köpüğe sarıp onuda ayrı bir kutunun içerisinde göndermişlerdi.

Almak istediğim kulaklık normal fiyatından 50-60 TL daha ucuz. Onun için sordum. amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir yazıyor. Bunu dediğine göre satıcı Amazon herhalde. Başka bir yerde satıcı yazmıyor çünkü.

Almak istediğim kulaklık normal fiyatından 50-60 TL daha ucuz. Onun için sordum. amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir yazıyor. Bunu dediğine göre satıcı Amazon herhalde. Başka bir yerde satıcı yazmıyor çünkü.
Evet satıcısı amazon rahatlıkla alabilirsiniz koşulsuz 14 gün içinde cayma hakkınızda var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı