Amazon üzerinden CAT 6 kablo önerisi

CryDrivo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Başlıkta belirtildiği gibi CAT6 kablo önerisi istiyorum. Forumda mevcut konular var ancak Amazon üzerinde amazon.com.tr satıcılı ürünlerde 80TL indirim varmış. Bu kriterlere uyan tavsiyeniz varsa onları satın alabilirim.
Kablolar hakkında hiç bilgim yok. Ugreen 340 TL iken kabeldirekt olan 230TL. İkisi de 15 metre olmasına rağmen 100TL kadar fark var.

Attığın kabeldirekt al hocam kaliteli alman markasıdır Ugreen'e 100 lira fazla verme boşuna.
Teşekkürler.
Yalnız bunlardan biri flat kablo, eğer flat olması işine yarayacaksa, dar kapı aralarından geçireceksen flat (Ugreen olanı) alman daha uygun olur.
Kapıların köşelerinde kablo deliklerim var, o sıkıntı değil. Malzeme kalitesi vs. açısından yorumlarsanız hangisi daha iyidir? Kablodan dolayı bağlantı, ping problemleri yaşamak kötü olur.

Kabeldirekt işini görür hocam merak etme.
Satın aldım sağolun.

150TL gibi bir fiyata denk geldiği için KABELDIREKT CAT6 kabloyu satın aldım. İlk sonuçlar bu şekilde;

Speedtest Hız Sonucu :
1716628292460.png

Steam Hız Sonucu :
steamwebhelper_Cw2xaHQ1YP.png

1716628430074.png

Disk kullanımına, serverın yoğunluğuna bağlı değişiyor sanırım hız. Ama 500MBps ortalama sonuç verdi Steam. Benim için yeterli. 500MBps hız ile 35GB veriyi 7 dakikada indiriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı