Amazon üzerinden satıcısı Amazon olmayan laptop alınır mı?

ASUS'un ekran kartı 140W.

Buna ne dersin?

Buna ne dersin?

Bu ürünü birçok versiyonu var, hangi modelini düşünüyorsunuz? Bütçeye göre öneri değişebilir.

Bu ürünü birçok versiyonu var, hangi modelini düşünüyorsunuz? Bütçeye göre öneri değişebilir.

40 bin TL'ye kadar zorlayabiliriz. Benim için önemli olan satıcı burası resmi sitesi sorun olmaz değil mi? Öneride bulunursan sevinirim ASUS ve MSI tercihim. Çünkü bu bütçelere kimse iyi laptop bulamıyor belki kullanıcılar için de iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
40 bin TL'ye kadar zorlayabiliriz. Benim için önemli olan satıcı burası resmi sitesi sorun olmaz değil mi? Öneride bulunursan sevinirim ASUS ve MSI tercihim. Çünkü bu bütçelere kimse iyi laptop bulamıyor belki kullanıcılar için de iyi olur.

İyi bir laptop istiyorsanız sadece MSI ve ASUS olsun isteğinizi bırakmanız gerekli. Hele MSI çöp tamamen bu bütçede. Düzgün bir MSI laptop minimum 70.000 TL neredeyse. ASUS olabilir gibi ama daha güçlü Acer modeller varken gidip ASUS almazdım. Mesela çok F/P bir ürün atayım;

Satıcı Amazon ve artan para ile RAM ile SSD takviyesi yapabilirsiniz.

İyi bir laptop istiyorsanız sadece MSI ve ASUS olsun isteğinizi bırakmanız gerekli. Hele MSI çöp tamamen bu bütçede. Düzgün bir MSI laptop minimum 70.000 TL neredeyse. ASUS olabilir gibi ama daha güçlü Acer modeller varken gidip ASUS almazdım. Mesela çok F/P bir ürün atayım;

Satıcı Amazon ve artan para ile RAM ile SSD takviyesi yapabilirsiniz.

Attığınız model gayet güzel. Benim niyetim bu paralara aynı donanım'da ASUS almak. Çünkü kasa yapısı çok daha güzel ve hoş biraz göz zevki Biraz'da marka model takıntısı. Mesela bu bütçeye aynı donanım'da ASUS var mı?
Acer modele 8 GB RAM takviyesi vs SSD gerekiyor. Bu paralara istenilen donanım'da laptop bulamıyoruz. İyi bir SSD örnek Samsung Pro modeli en az 3 bin TL RAM ile birlikte zaten 40 bin TL'yi aşıyor. Benim amacım çok geçmeden beni kurtaran bir model almak.

Son düzenleme:
Attığınız model gayet güzel. Benim niyetim bu paralara aynı donanım'da ASUS almak. Çünkü kasa yapısı çok daha güzel ve hoş biraz göz zevki biraz da marka model takıntısı. Mesela bu bütçeye aynı donanım'da ASUS var mı?

Maalesef bu kadar güçlü bir ASUS yok bu fiyatta, özellikle işlemci tarafında.

Mesela bu modelle arasın'da ne fark var? İşlemci performansları aynı gibi.

İşlemci ve soğutma gücü olarak fark açık. Tam net bir karşılaştırma yok, işlemciler oldukları kasalarda farklı performans veriyor. Nitro kasada 12700H gayet yüksek skorlar verebiliyor.

İşlemci ve soğutma gücü olarak fark açık. Tam net bir karşılaştırma yok, işlemciler oldukları kasalarda farklı performans veriyor. Nitro kasada 12700H gayet yüksek skorlar verebiliyor.

Çok arada kaldım sen hangisini alırdın? Bu gece karar vermek istiyorum. Zaten sizin kadar ilgilenini bulmak zor. Açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Çok arada kaldım sen hangisini alırdın? Bu gece karar vermek istiyorum. Zaten sizin kadar ilgilenini bulmak zor. Açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Ben Acer alıp geçerdim, o kasa kendini kanıtlamış bir model ve donanım olarak ASUS'tan çok daha güçlü. Rica ederim. Markadan ziyada model bakılmalı laptop alınırken. RAM ve SSD yükseltmesi yapmak hasar verilemediği sürece garantiyi etkilemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı